Gembird Ramię regulowane do monitora do montażu na ścianie, do 27 cali/ 7 kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Regulowane ramię do monitora do montażu na ścianie, do 27 "/ 7 kg
- Ustaw ekran idealnie wg swoich potrzeb
- Lekka i zwarta konstrukcja
- Ramię do montażu ściennego na jeden monitor
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa, pochyla się, aby zmienić kąty widzenia, i pozwala obracać wyświetlacz z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe ergonomiczne pozycjonowanie dla zmniejszenia obciążenia
- Działa z niemal każdym telewizorem / monitorem LCD (maksymalnie 27 ")
- Trwała regulowana sprężyna gazowa odpowiednia dla monitorów 2 - 7 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy
- Kompatybilny z VESA (maks. 100 x 100 mm)
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 1.7 kg |
| Pozostałe parametry | Wykończenie powierzchni: malowanie proszkowe Kolor: delikatna tekstura czarna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MA-WA1-02 |
| EAN | 8716309126113 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal, Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Pełna nazwa | Gembird Ramię regulowane do monitora do montażu na ścianie, do 27 cali/ 7 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










