Gembird Stojak na monitor z regulacją wysokości 17-32 cali 7kg
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stojak na monitor z regulacją wysokości, 17"-32", do 7kg
- Idealnie ustaw ekran, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Stojak na monitor z regulacją wysokości
- Łatwa bezstopniowa regulacja wysokości w zakresie 265 - 415 mm
- Umożliwia obracanie i przechylanie wyświetlacza oraz umożliwia obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32" / 7 kg)
- Stabilna podstawa do bezpiecznego umieszczenia na dowolnym biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy
- Zgodność ze standardem VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 240 x 200 x 570 mm |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Waga | 2.96 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 265 ~ 415 mm Zakres pochylenia: +15° ~ -15° Zakres obrotu: +40° ~ -40° Obrót ekranu: +180° ~ -180° |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | MS-D1-01 |
| EAN | 8716309127622 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Aluminium, Stal |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Standard VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Pełna nazwa | Gembird Stojak na monitor z regulacją wysokości 17-32 cali 7kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










