HP 250 G8 3V5P0EA 15,6 FHD / i5-1135G7 / 8GB / 256GB SSD M.2 PCIe / Intel Iris Xe / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i5-1135G7 | 8GB | 256GB | Intel Iris Xe | W10 Pro |
Opis

Lekki laptop dla ucznia
Laptop HP 250 nadąża za mobilnym stylem pracy, dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji. Piękny ekran z wąską ramką oraz jego wielkość w stosunku do całości zapewniają mnóstwo miejsca na pracę i przesyłanie strumieniowe materiałów.Stworzony do pracy i rozrywki
Pewnie realizuj projekty z najnowszą technologią, w tym z procesorami Intel® Core™ 11-tej generacji z opcjonalną pamięcią GDDR5 lub Intel® Pamięć Optane™ i szybkimi dyskami SSD M.2.Idealny do pracy zdalnej
Czasami w życiu wystarczy rozmowa twarzą w twarz. Dzięki opcjonalnej kamerce HP HD z szerokim zakresem dynamiki (WDR), praca zdalna i na wirtualnych konferencjach będzie łatwa, a Ty zawsze będziesz dobrze wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego lub słabego oświetlenia. HP Noise Cancellation usprawnia współpracę, stosując wiodące w branży technologie filtrowania szumów dla wszystkich przychodzących i wychodzących dźwięków dla efektywnych rozmowów i spotkań online.

Wydajność i bezpieczeństwo
Wbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki opcjonalnej łączności Wi-Fi 6.Liczne porty
Laptop HP 250 G8 został zaprojektowany z myślą o potrzebach biznesowych i jest gotowy do podłączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych, dzięki portowi danych USB Type-C®, portowi RJ-45 i portowi HDMI.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1135G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% gamy barw NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi ® a/b/g/n/ac (2×2), z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB 3.0 |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 10h |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 35,8 × 24,2 × 1,99 cm |
| Waga (kg) | 1,74 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | 1 czytnik cyfrowych kart pamięci z obsługą wielu formatów; (Obsługa kart pamięci SD, SDHC, SDXC.) |
| Zastosowane technologie | HDMI 1.4b, dwa głośniki stereo, TouchPad z obsługą gestów wielopunktowych |
| Certyfikaty | Certyfikat ENERGY STAR® Certyfikat EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | HP 250 G8 3V5P0EA 15,6 FHD / i5-1135G7 / 8GB / 256GB SSD M.2 PCIe / Intel Iris Xe / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










