HP 250 G9 6F2C6EA 15,6 FHD / i3-1215U / 8GB / 512GB SSD M.2 NVMe / Intel UHD Graphics / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i3-1215U | 8GB | 512GB | Intel UHD | W11 Pro |
Opis

Lekki laptop dla ucznia
Laptop HP 250 nadąża za mobilnym stylem pracy, dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji. Piękny ekran z wąską ramką oraz jego wielkość w stosunku do całości zapewniają mnóstwo miejsca na pracę i przesyłanie strumieniowe materiałów.Stworzony do pracy i rozrywki
Pewnie realizuj projekty z najnowszą technologią, w tym z procesorami Intel® Core™ 12-tej generacji z opcjonalną pamięcią GDDR5 lub Intel® Pamięć Optane™ i szybkimi dyskami SSD M.2.Idealny do pracy zdalnej
Czasami w życiu wystarczy rozmowa twarzą w twarz. Dzięki opcjonalnej kamerce HP HD z szerokim zakresem dynamiki (WDR), praca zdalna i na wirtualnych konferencjach będzie łatwa, a Ty zawsze będziesz dobrze wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego lub słabego oświetlenia. HP Noise Cancellation usprawnia współpracę, stosując wiodące w branży technologie filtrowania szumów dla wszystkich przychodzących i wychodzących dźwięków dla efektywnych rozmowów i spotkań online.

Wydajność i bezpieczeństwo
Wbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony danych, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki opcjonalnej łączności Wi-Fi 6.Liczne porty
Laptop HP 250 G9 został zaprojektowany z myślą o potrzebach biznesowych i jest gotowy do podłączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych, dzięki portowi danych USB Type-C®, portowi RJ-45 i portowi HDMI.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel i3-1215U |
| Więcej informacji o procesorze | 1.2 GHz | Max Turbo Speed 4.4 GHz | 6-rdzeniowy | Pamięć podręczna L3 - 10 MB |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 8 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% gamy barw NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2 x USB 3.2 Gen 1 | USB-C 3.2 Gen 1 (tylko dane) | HDMI 1.4b | LAN | Słuchawki/mikrofon combo jack |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 8,33h |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 35,8 × 24,2 × 1,99 cm |
| Waga (kg) | 1,74 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | 1 czytnik cyfrowych kart pamięci z obsługą wielu formatów; (Obsługa kart pamięci SD, SDHC, SDXC.) |
| Zastosowane technologie | Trusted Platform Module (TPM 2.0), HP Fast Charge, dwa głośniki stereo, TouchPad z obsługą gestów wielopunktowych |
| Certyfikaty | Certyfikat ENERGY STAR® Certyfikat EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | HP 250 G9 6F2C6EA 15,6 FHD / i3-1215U / 8GB / 512GB SSD M.2 NVMe / Intel UHD Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










