HP 470 G9 6S770EA 17,3 FHD IPS / i7-1255U / 16GB / 512GB PCIe / GeForce MX550 / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 17,3” | i7-1255U | 16GB | 512GB | GF MX550 | W11 Pro |
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
17,3-calowy notebook komercyjny, o świetnych parametrach. Inteligentna wydajność połączona z wbudowanymi zabezpieczeniami. Długi czas pracy baterii z funkcją ExpressCharge, która zapewnia do 80% naładowania w ciągu 60 minut. Realizuj projekty z funkcjami wydajności typowymi dla komputerów stacjonarnych — a wszystko to w Twoim laptopie.Laptop o przekątnej 17 cali
Komputer z dużym ekranem wyposażony w funkcje potrzebne do prowadzenia działalności. Matowe wykończenie matrycy, eliminuje refleksy, świetne odwzorowanie barw i soczyste kolory matrycy IPS zapewniają bardzo komfortowe warunki pracy.Daj się widzieć i słyszeć wyraźnie
Efektywnie współpracuj dzięki zintegrowanej kamerze i redukcji szumów opartej na sztucznej inteligencji dzięki podwójnym mikrofonom.Windows 11 Professional
Pracuj w dowolnym miejscu bez uszczerbku dla wydajności lub bezpieczeństwa dzięki systemowi Windows 11 obsługiwanemu przez technologię HP do współpracy i łączności.

Pomóż zabezpieczyć krytyczne dane
Wbudowany układ zabezpieczający Trusted Platform Module (TPM) zapewnia sprzętowe klucze szyfrowania, które pomagają zabezpieczyć dane, pocztę e-mail i dane uwierzytelniające użytkownika.Szybka i wydajna bezprzewodowa sieć LAN
Przenośność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decydują o tym, gdzie możesz pracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki gigabitowej prędkości Wi-Fi 6.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-1255U |
| Więcej informacji o procesorze | 10-rdzeniowy, 1.7 GHz (4.7 GHz) / 12 MB Pamięć podręczna |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Interfejs drugiego dysku | SATA III |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 17,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 72% NTSC |
| Kamera | kamera 720p |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce MX550 2GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | Słuchawki/mikrofon combo jack | USB-C 3.2 Gen 1 | HDMI | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 8,5 |
| Pojemność baterii (Wh) | 41 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 40.07 cm x 25.78 cm x 1.99 cm |
| Waga (kg) | 2,085 |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 1 rok, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Podwójnie powlekana farbą i podświetlana klawiatura wyspowa z klawiaturą numeryczną |
| Zastosowane technologie | HP BIOSphere Gen5, HP DriveLock and Automatic DriveLock, HP Client Security Gen3, TPM 2.0, HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Audio Switch, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | HP 470 G9 6S770EA 17,3 FHD IPS / i7-1255U / 16GB / 512GB PCIe / GeForce MX550 / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










