HP EliteBook 830 G8 358P4EA 13.3 FHD IPS / i5-1135G7 / 16GB (2x8GB) / 256GB SSD M.2 PCIe / Intel® Iris Xe / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 13,3” | i5-1135G7 | 16GB | 256GB | Iris Xe | W10 Pro |
Opis

HP EliteBook 830 G8
to najmniejsze z całej serii, 13,3-calowe ultrabooki projektowane jako rozwiązanie dla dynamicznych, małych i dużych firm. Przeznaczone dla osób aktywnych, często bywających w podróży, potrzebujących wydajnego narzędzia pracy. Najnowsza seria oznaczona jako "G8" wykorzystuje wydajność najnowszych procesorów Intela z rodziny Tiger Lake, począwszy od Intel® Core™ i5-1135G7, a skończywszy na procesorze Intel® Core™ i7-1165G7. Standardem biznesowym jest oczywiście matowa matryca FHD o szerokich kątach widzenia wykonana w technologii IPS. W przypadku ekranu producent zapewnił szeroki wachlarz opcji dając użytkownikom do wyboru, aż 4 warianty matryc:- Ekran FHD (1920 × 1080) IPS o przekątnej 13,3″ , z powłoką antyrefleksyjną, energooszczędny, 400 nitów, 72% NTSC;
- Ekran FHD (1920 × 1080) IPS o przekątnej 13,3″ , z powłoką antyrefleksyjną, 250 nitów, 45% NTSC;
- Ekran dotykowy FHD (1920 × 1080) IPS o przekątnej 13,3″ , z powłoką antyrefleksyjną, 250 nitów, 45% NTSC;
- Ekran FHD (1920 × 1080) IPS o przekątnej 13,3″ , z powłoką antyrefleksyjną i zintegrowaną funkcją ochrony prywatności HP Sure View Reflect, 1000 nitów, 72% NTSC
- Ultra-lekka i bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium
- Najnowsze procesory Intel
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX oraz opcjonalny modem 5G
- Opcjonalna matryca z podświetleniem 1000 nitów!
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1135G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 256 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,3" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 72% NTSC |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14,5h |
| Pojemność baterii (Wh) | 53 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 30.76 x 20.45 x 1.79 cm |
| Waga (kg) | 1,24 |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Przesłona kamery, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Trackpoint, bateria 53 Wh, Bang & Olufsen Audio |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, Norma odporności obudowy MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | HP EliteBook 830 G8 358P4EA 13.3 FHD IPS / i5-1135G7 / 16GB (2x8GB) / 256GB SSD M.2 PCIe / Intel® Iris Xe / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










