HP EliteBook 860 G10 81A08EA 16" OLED (2280x1800) / Intel i7-1355U / 16GB DDR5 5200MHz / 512GB SSD NVMe / Intel® Iris Xe / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 16” OLED | i7-1355U | 16GB | 512GB | Iris Xe | W11 Pro |
Opis

Zaprojektowany dla firmy
HP EliteBook 860 G10 został stworzony z myślą o sposobie, w jaki pracujesz, dzięki nowym doświadczeniom dźwiękowym opartym na sztucznej inteligencji. Przebojowy design, obudowa wykonana z szlachetnego aluminium i moc, której nigdy Ci nie zabraknie... HP EliteBook 860 pozwala usunąć bariery w pracy hybrydowej. Ten laptop biznesowy dla przedsiębiorstw oferuje nowe funkcje konferencyjne wspierane przez HP Presence, wydajność i bezpieczeństwo, którymi można łatwo zarządzać w hybrydowych środowiskach pracy.Doskonała wydajność i mobilność
Laptopy napędzane są przez procesory Intel Alder Lake 13. generacji z technologią Intel vPro i rewolucyjnej karcie graficznej Intel® Iris® Xe. Wybór portów we wszystkich trzech laptopach z serii EliteBook 860 G10 obejmuje 2x USB 3.1 Gen1 Type-As, 2x Thunderbolt 4, 1x HDMI 2.1, opcjonalne gniazdo nano SIM i gniazdo combo audio. Wi-Fi 6E z Bluetooth 5.3 oferuje standardową sieć. Użytkownicy mogą również skonfigurować urządzenia z opcjonalnym Intel XMM 7560 4G LTE lub modemem Intel 5000 5G podczas realizacji transakcji.Najnowocześniejsze usprawnienia
Przenośność Twojego komputera i niezawodność szybkiego połączenia określają, gdzie możesz pracować. Ciesz się szybkim i niezawodnym połączeniem w środowiskach o dużym natężeniu ruchu dzięki Wi-Fi 6E. Pracuj przez cały dzień dzięki systemowi Windows 11 Pro oraz potężnym zabezpieczeniom, narzędziom do współpracy i łączności od HP.HP chroni Twoje dane
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click. HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP Wolf Security for Business zapewnia sprzętowe, trwałe i optymalne zabezpieczenia. Dzięki tym stale rozwijanym rozwiązaniom Twój komputer jest chroniony przed atakami z systemu BIOS na przeglądarkę i od dołu do góry systemu operacyjnego. Złośliwe oprogramowanie zmienia się szybko i dlatego nie zawsze jest rozpoznawane przez tradycyjne oprogramowanie antywirusowe. Chroń swój komputer przed nowymi atakami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie i sztuczną inteligencję, aby lepiej chronić przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-1355U |
| Więcej informacji o procesorze | pamięć podręczna 12 MB, do 5,00 GHz |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe), HP Value |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16.0 inch BV 2.8K (2880x1800) OLED+LBL UWVA 400 for WWAN f5MP IR 48H-120Hz (VRR) bnt OLED Panel |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 2 Thunderbolt 4 / USB4 Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPortTM 1.4) | 2 Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) (USB 3.2 Gen 1) | 1 HDMI 2.1 | 1 Headphone/microphone combo jack | 1 Nano Security Lock Slot |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14h |
| Pojemność baterii (Wh) | 76 Wh Litowo-polimerowa (Fast Charge) |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | nie |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 31.56 x 22.40 x 1.92 cm |
| Waga (kg) | 1,73 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Kamera 5MP, Przesłona kamery, która zapewnia, że kamera jest włączona tylko wtedy, gdy chcesz |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Bang & Olufsen Audio |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, norma odporności obudowy MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | HP EliteBook 860 G10 81A08EA 16" OLED (2280x1800) / Intel i7-1355U / 16GB DDR5 5200MHz / 512GB SSD NVMe / Intel® Iris Xe / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










