HP Inc. Klawiatura programowalna Classic 450 czarna WRL - 4R184AA#ABB
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Klawiatura bez kompromisów
Teraz otrzymujesz wszystko, czego można oczekiwać od klawiatury bezprzewodowej komfort, wydajność, niezawodność i styl. Dostosuj funkcjonalność ponad 20 klawiszy, aby pracować szybciej i bardziej inteligentnie. Klawiatura jest wykonana z ekologicznych materiałów, a do tego łatwo utrzymać ją w czystości, zachowując standardy higieny.
Elegancka, stylowa i wygodna
Małe usprawnienia mają duży wpływ na zachowanie precyzji podczas pisania. Ta elegancka i stylowa klawiatura jest wyposażona w nóżki z regulacją do 6 stopni oraz wyprofilowane nakładki klawiszy, które ułatwiają obsługę. Z kolei skok klawiszy to 2 mm, dzięki czemu możesz cieszyć się całodziennym komfortem.
Duża żywotność baterii
Częsta wymiana baterii jest bardzo frustrująca. Może też wpływać negatywnie na produktywność, a przecież nie jest to nikomu potrzebne. Problem został rozwiązany dzięki wydłużeniu czasu pracy na baterii nawet do 20 miesięcy przy wyłączonych diodach LED.
Personalizacja w służbie optymalizacji
Dostosuj swoją klawiaturę dzięki oprogramowaniu HP Accessory Center, które pozwala zoptymalizować sposób pracy. Zaprogramuj skróty ponad 20 klawiszy, dzięki czemu ograniczysz potrzebę klikania i zwiększysz swoją wydajność w najczęściej używanych aplikacjach.
Zrównoważone cechy konstrukcyjne
Ta rozsądnie zaprojektowana klawiatura pomaga ograniczyć ilość odpadów trafiających na wysypiska dzięki wykorzystaniu odzyskanych materiałów pokonsumenckich, które stanowią ponad 60% tworzyw sztucznych wykorzystanych do jej produkcji. Jest to część zobowiązania HP w zakresie wspierania programów czystego powietrza i dróg wodnych, które pomagają troszczyć się o
naszą planetę.
Specyfikacja techniczna
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski międzynarodowy (ISO) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 428.22 × 115.47 × 18.06 mm |
| Waga | 0.43 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 4R184AA#ABB |
| EAN | 0196188162040 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Klawiatura programowalna Classic 450 czarna WRL - 4R184AA#ABB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











