HP Inc. Komputer All-in-One Pro 240 G9 6B2F6EA / i3-1215U / 8GB / 256GB / Intel UHD Graphics / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23,8" | i3-1215U | 8GB | 256GB | Intel UHD | W11 Pro |
towar niedostępny
Opis
Wydajność, na którą możesz liczyć
Zadbaj o firmę z wydajnym i niedrogim komputerem HP ProOne 240 All-in-One z procesorem Intel®. Monitor o przekątnej 23,8 cala będzie świetnie wyglądał w Twoim miejscu pracy i zapewni na ekranie dużo miejsca na współpracę. Komputer HP ProOne 240 AiO zapewnia elastyczne opcje dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Wybierz imponujący procesor Intel® , jeden z wielu szybkich dysków SSD lub pojemnych dysków twardych oraz do 32 GB pamięci DDR4.Elastyczność i bezpieczeństwo
Komputer HP ProOne 240 AiO jest wyposażony w nasz najnowszy stylowy monitor z mikrokrawędziami z trzech stron, dzięki czemu zapewnia więcej miejsca na biurku, a wszystko to w przystępnej cenie. Przeznaczony do szybkiej instalacji – wystarczy rozpakować, ustawić, podłączyć i zacząć pracę.

Świetna stylistyka
Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych dzięki najnowszemu procesorowi Intel®. Ten pozwalający zaoszczędzić przestrzeń komputer typu AiO pasuje do Twojego miejsca pracy oraz wymagań. Wdróż komputer w punkcie obsługi klienta, otwartym środowisku biurowym lub domowym biurze. Może on zostać wykorzystany na wiele sposobów, np. w punkcie sprzedaży lub cyfrowej rejestracji, na stanowisku kasowym itd. Monitor o przekątnej 23,8 cala pozwala na łatwą współpracę z innymi pracownikami i klientami, a wysuwana kamera, głośniki i układ dwóch mikrofonów ułatwiają współpracę online.Dostosowuje się do Twoich potrzeb
ThinkCentre Neo 30a został zaprojektowany tak, aby był wszechstronny i bezpieczny. Oprócz tego, że masz możliwość rozbudowania pamięci masowej w prosty sposób, masz również dostęp do wysuwanej kamery internetowej, którą można otwierać i zamykać w razie potrzeby.Spokojny ale wydajny
Wyeliminuj konieczność wysyłania do siebie wiadomości e-mail w celu przenoszenia plików między komputerem a urządzeniami przenośnymi. Za pomocą aplikacji HP QuickDrop można bezprzewodowo przesyłać między urządzeniami zdjęcia, dokumenty, filmy, notatki, witryny internetowe, adresy i inne informacje. Pochylany ekran o przekątnej 23,8 cala pozwala użytkownikom znaleźć optymalne ustawienie i stworzyć idealną przestrzeń do pracy.Lepsze wideo-konferencje i praca zdalna
Rozbudowane inteligentne funkcje tego urządzenia AiO pomagają zredukować niepożądane zakłócenia w tle i dostosować się do oświetlenia otoczenia, co pomaga Tobie i Twojemu zespołowi jak najlepiej się komunikować. Wszystko dzięki świetnej kamerze typu pull-up o rozdzielczości obrazu aż 5MP! Przemyślane cechy konstrukcyjne tego eleganckiego urządzenia AiO pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń w miejscu pracy. Szybki i prosty dostęp do portów oraz opcjonalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6 z łącznością Bluetooth® pomaga zmniejszyć liczbę przewodów.
Specyfikacja techniczna
| Model | Pro 240 G9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1215U |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 6 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Kamera internetowa | Tak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s • Bluetooth • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A • 2 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Obudowa | All-In-One |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 419 mm |
| Szerokość | 540.6 mm |
| Głębokość | 183.7 mm |
| Waga | 5.37 kg |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer All-in-One Pro 240 G9 6B2F6EA / i3-1215U / 8GB / 256GB / Intel UHD Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











