HP Inc. Komputer All-in-One ProOne 240 G10 936H3EA 23.8 cala (1920 x 1080) / Intel Core i3-N300 / 16GB DDR4 / 512GB SSD NVMe / Intel Iris Xe / W11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 23,8" | i3-N300 | 16GB | 512GB | Intel Iris Xe | W11 Pro |
Opis
Wydajność, na którą możesz liczyć
Zadbaj o firmę z wydajnym i niedrogim komputerem HP ProOne 240 All-in-One z procesorem Intel®. Monitor o przekątnej 23,8 cala będzie świetnie wyglądał w Twoim miejscu pracy i zapewni na ekranie dużo miejsca na współpracę. Komputer HP ProOne 240 AiO zapewnia elastyczne opcje dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Wybierz imponujący procesor Intel®, jeden z wielu szybkich dysków SSD lub pojemnych dysków twardych oraz do 32 GB pamięci DDR4.Elastyczność i bezpieczeństwo
Komputer HP ProOne 240 AiO jest wyposażony w nasz najnowszy stylowy monitor z mikrokrawędziami z trzech stron, dzięki czemu zapewnia więcej miejsca na biurku, a wszystko to w przystępnej cenie. Przeznaczony do szybkiej instalacji – wystarczy rozpakować, ustawić, podłączyć i zacząć pracę.

Świetna stylistyka
Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych dzięki najnowszemu procesorowi Intel®. Ten pozwalający zaoszczędzić przestrzeń komputer typu AiO pasuje do Twojego miejsca pracy oraz wymagań. Wdróż komputer w punkcie obsługi klienta, otwartym środowisku biurowym lub domowym biurze. Może on zostać wykorzystany na wiele sposobów, np. w punkcie sprzedaży lub cyfrowej rejestracji, na stanowisku kasowym itd. Monitor o przekątnej 23,8 cala pozwala na łatwą współpracę z innymi pracownikami i klientami, a wysuwana kamera, głośniki i układ dwóch mikrofonów ułatwiają współpracę online.Dostosowuje się do Twoich potrzeb
ThinkCentre Neo 30a został zaprojektowany tak, aby był wszechstronny i bezpieczny. Oprócz tego, że masz możliwość rozbudowania pamięci masowej w prosty sposób, masz również dostęp do wysuwanej kamery internetowej, którą można otwierać i zamykać w razie potrzeby.Spokojny ale wydajny
Wyeliminuj konieczność wysyłania do siebie wiadomości e-mail w celu przenoszenia plików między komputerem a urządzeniami przenośnymi. Za pomocą aplikacji HP QuickDrop można bezprzewodowo przesyłać między urządzeniami zdjęcia, dokumenty, filmy, notatki, witryny internetowe, adresy i inne informacje. Pochylany ekran o przekątnej 23,8 cala pozwala użytkownikom znaleźć optymalne ustawienie i stworzyć idealną przestrzeń do pracy.Lepsze wideo-konferencje i praca zdalna
Rozbudowane inteligentne funkcje tego urządzenia AiO pomagają zredukować niepożądane zakłócenia w tle i dostosować się do oświetlenia otoczenia, co pomaga Tobie i Twojemu zespołowi jak najlepiej się komunikować. Wszystko dzięki świetnej kamerze typu pull-up o rozdzielczości obrazu aż 5MP! Przemyślane cechy konstrukcyjne tego eleganckiego urządzenia AiO pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń w miejscu pracy. Szybki i prosty dostęp do portów oraz opcjonalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6 z łącznością Bluetooth® pomaga zmniejszyć liczbę przewodów.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel Core i3-N300 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core i3-N300 do 3.8 GHz, 6MB cache |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 SDRAM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 3200 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 2 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 512 GB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysków | M.2 2280 NVMe SSD |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x SATA |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x NVMe |
| Czytnik kart | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 23.8" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 72% NTSC |
| Kamera | Kamera 5 MP |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Przeciwoślepieniowy, Frame Rate Control (FRC), mikro krawędź 3-stronna, podstawa nachylana (-5°-20°), głębia kolorów 16,7 miliona |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 2,5 cala | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Slot M.2 Card - 2280 | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 2 |
| Port USB 3.x | 2 |
| Port HDMI | 1 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Dodatkowe informacje o portach | 2 x USB 3.2 Gen 1 (2 tylne) (w tym Uśpienie i Ładowanie), 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 tylne), 2 x USB 2.0 (2 tylne), HDMI, 1 x słuchawki/mikrofon (1 tylne), 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.2 |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| Dodatkowe informacje na temat komunikacji | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | ABS |
| Wymiary (cm) | 54.06 x 18.37 x 41.90 cm |
| Waga (kg) | 5.37 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 90 W |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP JumpStart, HP Cloud Recovery |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Mikrofon macierzy podwójnej |
| Zastosowane technologie | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 (firmware) |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, EPEAT® Gold registered, WEEE 2002/96/EC, słabe światło halogenowe, IEEE 1680, RoHS 2011/65/EC, 2006/66/EG |
| W zestawie | Klawiatura HP 125 + Mysz HP 125 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Komputer All-in-One ProOne 240 G10 936H3EA 23.8 cala (1920 x 1080) / Intel Core i3-N300 / 16GB DDR4 / 512GB SSD NVMe / Intel Iris Xe / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










