HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Monitor HP E32k G5 4K USB-C (6N4D6AA)
Wizja precyzji
Unikalnie zaprojektowany, aby zapewnić niesamowity obraz i większą elastyczność, monitor HP E32k G5 4K USB-C na nowo definiuje precyzję, więc nic nie stoi na przeszkodzie Tobie i Twoim najlepszym wynikom. Stylowo wykonany z myślą o Twojej wygodzie i trosce o planetę, ten wyświetlacz 4K to potęga produktywności.
Widok do zobaczenia
Niezależnie od tego, czy się skupiasz, czy patrzysz na szerszą perspektywę, na tym rozległym monitorze 4K o przekątnej 31,5 cala dostrzeżesz każdy szczegół niezbędny do realizacji zadań. Uchwyć każdy wyjątkowy szczegół na obrazie lub w arkuszu kalkulacyjnym za pomocą czterokrotnie większa precyzja w porównaniu ze standardowym monitorem FHD, a wszystko to w niezmiennie żywych kolorach dzięki 99% przestrzeni barw sRGB.
Komfort w pracy
Gdy dajesz z siebie wszystko, liczy się dobre samopoczucie, komfort fizyczny i komfort oglądania są najważniejsze. Z łatwością znajdź komfort przez cały dzień dzięki 4-kierunkowej regulacji zoptymalizowanej dzięki szczegółowemu przewodnikowi konfiguracji ergonomicznej. Oglądaj wygodnie od rana do wieczora dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza do otoczenia i ciesz się dodatkowym komfortem dzięki rozwiązaniu HP Eye Ease.
Proste i wydajne połączenia
Kiedy jednego dnia pracujesz w domu, a drugiego w biurze, uwolnij siebie, swoje biurko i laptopa od plątaniny kabli, po prostu podłączając jeden kabel USB-C, który łączy wyświetlacz i wszystkie akcesoria od kamery internetowej po klawiaturę a wszystko to podczas ładowania laptopa mocą do 65 W. Aby Twój dzień pracy był jeszcze łatwiejszy, natychmiast uruchamiaj wszystkie swoje urządzenia dzięki funkcji Single Power On i zabezpiecz stabilne połączenie internetowe za pomocą RJ-45.
Inspiracja na wyświetlaczu
Rozbudzaj radość na swoim biurku i na świecie dzięki monitorowi zbudowanemu wokół Ciebie. Elegancki wygląd, w tym zintegrowane podwójne głośniki o mocy 3 W, podniesie poziom Twojego biura, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Oprócz wyglądu zainspiruj się monitorem, który zawiera tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu. Dostosuj swoją przestrzeń, aby zwiększyć produktywność dzięki dopasowanemu ekosystemowi akcesoriów.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 nits |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 3 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 227 mm |
| Wysokość z podstawą | 603.4 mm |
| Wysokość | 421.2 mm |
| Szerokość | 714 mm |
| Głębokość | 74.7 mm |
| Waga z podstawą | 8.4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiej instalacji Kabel USB Type-C do Type-C Przewód zasilający |
| Pozostałe parametry | Pivot 90° Swivel 45° Nachylenie -5 do +20° |
| Certyfikaty | EAC, Energy Star, TUV, CEL, TCO, VCCI, WEEE, FCC Class A, ISO 9241-307, MEPS, PSB, PSE, BSMI, CB, CCC, CE, WHQL |
| Pobór mocy | 32 kW |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | 6N4D6AA#ABB |
| EAN | 0196786296673 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











