HP Inc. Monitor P34hc G4 WQHD USB-C Curved 21Y56AA
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Monitor HP P34hc G4 WQHD USB-C Curved 21Y56AA
ULTRASZEROKI, ULTRAWCIĄGAJĄCY EKRAN.
Zanurz się w tym 34 " (86,36 cm) zakrzywionym ekranie o wysokiej rozdzielczości WQHD i zobacz więcej na jednym monitorze, aby ułatwić wielozadaniowość i zwiększyć produktywność.
POZBĄDŹ SIĘ BAŁAGANU
Port USB-C nie tylko przesyła dane i wideo, ale także może ładować komputer, pozbądź się plątaniny kabli.
PRACUJ WYGODNIE
Ważna jest ergonomia. Dzięki regulacji wysokości, pochylenia i przesuwania będziesz w stanie znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję ekranu.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 4 x USB 3.0, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 112.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 366.9 mm |
| Szerokość | 809.4 mm |
| Waga z podstawą | 10.51 kg |
| Pozostałe parametry | Obszar aktywny panelu (szer. x wys.) 333.7 x 797.2 mm |
| Certyfikaty | CE, EPEAT, TUV |
| Pobór mocy | 48 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 21Y56AA#ABB |
| EAN | 0195122737191 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor P34hc G4 WQHD USB-C Curved 21Y56AA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











