HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT#ABB
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Monitor HP Pro z serii 3 FHD 21,45" - 322pe (AK2F1UT)
Podstawy codziennej pracy
Zyskaj podstawowe funkcje, których potrzebujesz, aby zwiększyć produktywność, dzięki temu monitorowi FHD IPS o przekątnej 21,5 cala. Elegancka, bezramkowa konstrukcja doskonale pasuje do każdego biurka, a wyraźny obraz ułatwia realizację codziennych projektów. Wystarczy podłączyć przez port HDMI lub VGA i przystąpić do pracy.
Niezwykła jakość obrazu
Ten monitor FHD o przekątnej 21,5" ma wszystko, czego potrzebujesz do realizacji codziennych zadań. Konstrukcja z mikrokrawędziami i panel IPS sprawiają, że widzisz więcej, a częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia wyraźny i płynny obraz.
Większa wygoda
Zachowaj komfort i wydajność przez cały dzień, dzięki regulacji nachylenia. Zapewnij komfort swoim oczom, włączając programowy tryb niskiego poziomu niebieskiego światła, aby uzyskać cieplejsze kolory na ekranie.
Łatwe podłączanie
Łatwe podłączanie i rozpoczęcie pracy, dzięki potrzebnym złączom, takim jak port HDMI 1.4 i porty VGA dla połączeń wideo i audio.
Stworzony na lepsze jutro
Ten energooszczędny monitor ma certyfikaty ENERGY STAR, EPEAT Silver i TCO. Ponadto zawiera 85% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (PCR) i jest dostarczane w opakowaniu wykonanym w 100% z materiałów pozyskanych w sposób zrównoważony.
Rozdzielczość FHD
Skoncentruj się na drobniejszych szczegółach i ciesz się ostrym oraz krystalicznie czystym obrazem w rozdzielczości FHD 1920 x 1080 na tym monitorze o przekątnej 21,5".
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz monitor wyświetla wyraźniejsze szczegóły i płynnie przechodzi od klatki do klatki, umożliwiając bardzo szybkie reagowanie.
Technologia IPS
Niezależnie od miejsca korzystania technologia IPS zapewnia dokładność obrazu i spójność dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia w poziomie i w pionie.
Mikroramki z 3 stron
Zobacz i zrób jeszcze więcej z eleganckim ekranem z mikrokrawędziami, które pozwala zmaksymalizować obszar wyświetlania i umożliwia niemalże niewidoczne połączenie dwóch monitorów.
Regulacja nachylenia
Smukła podstawa z regulacją nachylenia pomaga znaleźć odpowiedni kąt ustawienia ekranu, z którym zmaksymalizujesz wydajność i zachowasz wygodę.
Programowy tryb niskiej emisji niebieskiego światła
Zapewnij komfort swoim oczom przez cały dzień, włączając tryb niskiej emisji niebieskiego światła, aby subtelnie zmienić spektrum kolorów wyświetlacza na cieplejsze.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 21.45'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 nits |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.25 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x 15-pin D-Sub |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 26.03 cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 47.87 cm |
| Głębokość z podstawą | 21 cm |
| Wysokość z podstawą | 37.4 cm |
| Wysokość | 28.7 cm |
| Szerokość | 49.3 cm |
| Głębokość | 4.3 cm |
| Waga z podstawą | 2.6 kg |
| Waga | 2.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Przewód HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewód zasilania sieciowego |
| Certyfikaty | EAC, WEEE, VCCI, SEPA, TUV, KC, KCC, ErP, ISC, ISO 9241-307, BSMI, CB, CCC, CECP, CEL, cTUVus, MEPS, NOM, PSB, RoHS |
| Pobór mocy | 11.8 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | AK2F1UT#ABB |
| EAN | 0198828988393 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT#ABB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











