HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT#ABB
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozszerz swoje perspektywy w wygodzie dzięki przestronnemu, starannie zaprojektowanemu obszarowi roboczemu o przekątnej 21,5 cala. Ten monitor HP Series 3 Pro 21,5" FHD, wyposażony w wyraźny i gładki ekran oraz prosty, a zarazem funkcjonalny design, pozwala lepiej pracować przez cały dzień.
Podnieś swoje wrażenia wizualne
Uczyń swój dzień bardziej produktywnym i przyjemnym dzięki rozszerzonej przestrzeni roboczej do projektów i zadań. Ten elegancki monitor FHD o przekątnej 21,5 cala posiada wysokiej jakości ekran IPS, widoczny z każdego kąta oraz częstotliwość odświeżania do 100 Hz, co zapewnia ostre obrazy i płynny ruch.
Skoncentruj się komfortowo
Pozostań w strefie bez poświęcania komfortu oczu dzięki ekranowi bez migotania i HP Eye Ease, zawsze włączonemu filtrowi niskoniebieskiego światła, który nie wpływa na dokładność kolorów. Dodatkowo, znajdź idealny kąt dzięki podstawie regulowanej na wysokość i nachylenie o wysokości 100 mm.
Czysty design
Skup uwagę na swoim ekranie dzięki eleganckiemu, prostemu designowi. Spraw, aby obramowania zniknęły dzięki 3-stronnemu mikro-brzegowi, idealnemu do czystych konfiguracji z podwójnymi monitorami, oraz wbudowanym głośnikom 2 x 2W skierowanym w dół. Łatwo dostosuj ustawienia za pomocą przycisku OSD joypada.
Zbudowany dla lepszego jutra
Ten starannie zaprojektowany monitor zawiera co najmniej 85% zawartości plastiku pochodzącego z recyklingu w obudowie, 5% metalu pochodzącego z recyklingu i 20% szkła z recyklingu w panelu. Dodatkowo spełnia wysokie standardy oszczędzania energii, posiadając certyfikat ENERGY STAR oraz rejestrację EPEAT.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 nits |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 196.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 449.5 mm |
| Wysokość | 294.3 mm |
| Szerokość | 448.4 mm |
| Głębokość | 51.3 mm |
| Waga z podstawą | 3.7 kg |
| Waga | 2.5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kabel DisplayPort Kabel HDMI Karta gwarancyjna Kabel zasilający AC Plakat szybkiej konfiguracji |
| Certyfikaty | CE, UAE, CECP, SEPA, TCO, TGM, PSB, RCM, Energy Star, EMC, EPEAT, FCC, ISO 9241-307, KCC, MEPS, NOM, CEL, cTUVus, EAC, VCCI, BSMI, CCC |
| Pobór mocy | 11 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | B0BN7UT#ABB |
| EAN | 0198828032928 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor S3 Pro 322ph FHD MNTR B0BN7UT#ABB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











