HP Inc. Monitor S5 Pro 527pu QHD USB-C MNTR 9E0G5AA#ABB
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
27-calowy monitor HP Pro z serii 5 QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
Zaprojektowana z myślą o łączności
Korzystaj z większych możliwości, dzięki 27-calowemu monitorowi HP z serii 5 Pro QHD USB-C. Jego elegancka, nowoczesna konstrukcja zapewnia wyraźny, oszałamiający obraz i lepszą moc 100 W za pomocą jednego połączenia, które umożliwia bezproblemowe podłączenie do komputerów i urządzeń peryferyjnych w domu i w biurze.
Twoje centrum produktywności
Zrób więcej dzięki unikatowemu koncentratorowi, który zapewnia niepowstrzymaną wydajność. Podłącz dowolne urządzenie za pomocą pojedynczego USB-C, aby uzyskać silne zasilanie 100 W. Płynna, wyrazista szczegółowość obrazu na poziomie odświeżania na poziomie 100 Hz oraz żywe i spójne kolory gwarantowane przez technologię 100% sRGB oraz technologia HP Progressive White Balance.
Rozdzielczość QHD
Zapewnij sobie zniewalającą ostrość i wyraźne szczegóły gwarantowane przez 3,7 miliona pikseli. Rozdzielczość Quad HD 2560 × 1440 sprawia, że wszystkie treści oglądane na tym monitorze o przekątnej 27 cali dostarczają niezwykłych wrażeń.
Technologia IPS
Niezależnie od miejsca korzystania technologia IPS zapewnia dokładność obrazu i spójność dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia w poziomie i w pionie.
Większy kontrast
Dostrzeż drobne różnice kolorów, cieni i świateł, dzięki zwiększonemu współczynnikowi kontrastu, który wynosi 1500:1.
Wysoka jasność
350 nitów jasności zapewnia przejrzystość. Monitor usprawnia pracę, ale również sprawia, że rozrywka staje się przyjemniejsza.
Gama kolorów: 100% sRGB
Dokładne kolory na ekranie, dzięki 100% sRGB zapewniają jak najlepsze wrażenia. Ten monitor HP zapewnia bezproblemowe, doskonałe odwzorowanie kolorów.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 nits |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.23 mm |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 155 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C), 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 207 mm |
| Wysokość z podstawą | 544 mm |
| Wysokość | 357 cm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 47 mm |
| Waga z podstawą | 7.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Karta gwarancyjna Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi 1 kabel USB-C na USB-C |
| Pozostałe parametry | Rozdzielczość (maksymalna): QHD (2560 × 1440 przy 100 Hz) |
| Certyfikaty | TUV, VCCI, CCC, CB, BSMI |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 9E0G5AA#ABB |
| EAN | 0197961409697 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor S5 Pro 527pu QHD USB-C MNTR 9E0G5AA#ABB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











