HP Inc. Monitor dotykowy FHD E24t G5 6N6E6AA
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Monitor dotykowy FHD HP E24t G5 (6N6E6AA)Nowa definicja ostrościZaprojektowany celowo, aby zapewnić wyraźny obraz, spersonalizowany komfort i prawdziwą elastyczność, monitor dotykowy HP E24t G5 FHD na nowo definiuje komfort, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie Tobie i temu, co najlepsze. Stylowo zaprojektowany z myślą o naszej planecie, ten wyświetlacz idealnie pasuje zarówno do biura, jak i domu.
towar niedostępny
Opis
Monitor dotykowy FHD HP E24t G5 (6N6E6AA)
Nowa definicja ostrości
Zaprojektowany celowo, aby zapewnić wyraźny obraz, spersonalizowany komfort i prawdziwą elastyczność, monitor dotykowy HP E24t G5 FHD na nowo definiuje komfort, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie Tobie i temu, co najlepsze. Stylowo zaprojektowany z myślą o naszej planecie, ten wyświetlacz idealnie pasuje zarówno do biura, jak i domu.
Zobacz wszystko, zrób to wszystko
Gdy różnica tkwi w szczegółach, ten monitor FHD o przekątnej 23,8 cala wyświetla wyrazistość niezbędną do skupienia się dzięki bogatej głębi kolorów sRGB wynoszącej 99% i technologii IPS. Ponadto weź produktywność w swoje ręce dzięki szybkiemu i responsywnemu ekranowi dotykowemu, dzięki zintegrowanej technologii in-cell.
Połącz się intuicyjnie
Pracuj tak, jak chcesz, dzięki elastycznej łączności i ustawieniom. Celowo dostępne porty sprawiają, że podłączanie urządzeń jest szybkie i łatwe, a Ty możesz bez wysiłku poruszać się po ustawieniach na ekranie za pomocą intuicyjnego przycisku OSD na joypadzie.
Wprowadź komfort do pracy
Gdy dawanie z siebie wszystkiego zależy od dobrego samopoczucia, łatwo jest znaleźć komfort przez cały dzień dzięki 4-kierunkowej regulacji zoptymalizowanej za pomocą szczegółowego podręcznika konfiguracji ergonomicznej w programie HP Display Center. Zadbaj o komfort oczu dzięki monitorowi wyposażonemu w technologię pozbawioną migotania, częstotliwość odświeżania 75 Hz i HP Eye Ease - zawsze włączony, wbudowany filtr słabego światła niebieskiego.
Projekt, który inspiruje
Rozbudzaj radość na swoim biurku i na świecie dzięki monitorowi zbudowanemu wokół Ciebie. Elegancka, wydajna konstrukcja i 3-stronna ramka z mikrokrawędziami podnoszą poziom Twojego biura, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Oprócz wyglądu możesz cieszyć się monitorem, który zawiera tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu. Dostosuj swoją przestrzeń, aby zwiększyć produktywność dzięki dopasowanemu ekosystemowi akcesoriów.
Podręcznik konfiguracji ergonomicznej
Osiągnij komfort przez cały dzień, stosując najlepsze praktyki z Przewodnika konfiguracji ergonomicznej.
Większy komfort oglądania dzięki technologii HP Eye Ease
Zawsze włączony, wbudowany filtr o niskim poziomie niebieskiego światła, który redukuje niebieskie światło bez zmiany koloru żółtego, teraz wzmocniony częstotliwością odświeżania 75 Hz.
Panel IPS
Nieważne, gdzie stoisz, technologia IPS zapewnia dokładność i spójność obrazu pod szerokim kątem widzenia wynoszącym 178 stopni w poziomie i w pionie.
99% przestrzeni barw sRGB
Ciesz się tym, co widzisz na ekranie z 99% przestrzenią barw sRGB. Ten wyświetlacz zapewnia idealne odwzorowanie kolorów w celu uzyskania żywych obrazów i filmów.
Nieograniczona możliwość regulacji
Pracuj bez wysiłku dzięki czterokierunkowej ergonomii, która zapewnia wygodę szyi, ramion i pleców przez cały dzień. Dostosuj obrót, nachylenie, regulację wysokości w zakresie 150 mm i obrót tak, aby pasowały do Ciebie, Twojego biurka i Twoich potrzeb.
Więcej portów. Większa elastyczność.
Więcej portów oznacza większe możliwości. Dzięki portom HDMI, DisplayPort, USB-B i 4 portom USB-A 3.2 możesz podłączyć wiele urządzeń, takich jak zestaw słuchawkowy i kamera internetowa.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 nits |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B), 1 x HDMI, 4 x USB 3.0, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Wysokość z podstawą | 507 mm |
| Wysokość | 322.6 mm |
| Szerokość | 539.4 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Waga z podstawą | 5.77 kg |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kabel DisplayPort Kabel HDMI Karta gwarancyjna Kabel USB typu B do A Przewodnik szybkiej instalacji Przewód zasilający |
| Certyfikaty | PSE, MEPS, PSB, EAC, ISO 9241-307, BSMI, CB, CCC, CE, CEL, TCO, TUV, WHQL |
| Pobór mocy | 25 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | 6N6E6AA#ABB |
| EAN | 0196786299810 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Monitor dotykowy FHD E24t G5 6N6E6AA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











