HP Inc. Mysz USB Wired Travel G1K28AA
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przewodowa mysz podróżna USB
Zwiększ swoją wydajność podczas podróży dzięki tabletowi lub komputerowi przenośnemu, do których dodasz lekką, bardzo małą mysz USB HP Travel Mouse.
Specyfikacja techniczna
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Kolor | Czarny |
| Sensor | Optyczny |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Wymiary | 3.7 x 9.8 x 5.9 cm |
| Przeznaczenie | Biuro, Notebook |
| Waga | 61 g |
| Akcesoria w zestawie | HP USB Travel Mouse Dokumentacja |
| Pozostałe parametry | Współpracuje z systemami Windows, Chrome oraz Android Niewielkie, kompaktowe rozmiary Kompatybilna z Windows 7/8 (Plug&Play) |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | G1K28AA |
| EAN | 0888182455142 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Mysz USB Wired Travel G1K28AA |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











