HP Inc. Mysz bezprzewodowa z akumulatorem 705
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa z akumulatorem HP 705
Udoskonal swój dzień pracy, dzięki myszy bezprzewodowej HP z możliwością ładowania. Zaprojektowana tak, aby pasowała do Twojego tempa pracy, łączy inteligentniejsze skróty, ultraszybkie ładowanie oraz wytrzymałą konstrukcję, która pomoże Ci pozostać w rytmie i pracować pewnie w dowolnym miejscu i czasie.
Inteligentniejsze skróty, prostsze przepływy pracy
Uprość przepływy pracy i uzyskaj dostęp do inteligentniejszych skrótów do połączeń konferencyjnych i zadań zwiększających produktywność, dzięki HP Shortcut Wheel, 7 programowalnym przyciskom, dedykowanemu przyciskowi Copilot i metalowemu kółku szybkiego przewijania.
Wydajność w Twoim tempie
Nie trać czasu dzięki superkondensatorowi z funkcją ultraszybkiego ładowania, który zapewnia nawet 30 dni użytkowania[4] po 3-minutowym ładowaniu. Bezproblemowo łącz się z wieloma urządzeniami za pomocą Bluetooth i klucza sprzętowego HP Unifying i ciesz się płynnym śledzeniem, dzięki rozdzielczości 6000 DPI.
Stworzony z myślą o trwałości. Zaprojektowana z myślą o wysokim komforcie.
Ciesz się całodziennym komfortem, dzięki oburęcznej myszy wykonanej z miękkiego, wytrzymałego płynnego kauczuku silikonowego, który można łatwo odkażać.
Stworzone dla lepszego jutra
Mysz bezprzewodowa HP z możliwością ładowania jest wykonana w co najmniej 50% z pokonsumenckich materiałów pochodzących z recyklingu i jest dostarczana w opakowaniu z certyfikatem FSC. Decydując się na tę mysz, możesz zapobiec sytuacji, w której w ciągu najbliższych czterech lat ponad 100 000 baterii trafi na wysypiska śmieci na całym świecie.
Specyfikacja techniczna
| Zasilanie | USB 5V |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 6000 dpi |
| Kolor | Czarny |
| Sensor | Optyczny |
| Interfejs | USB, Bluetooth |
| Wymiary | 11,8 x 6,1 x 4 cm |
| Przeznaczenie | Biuro, Notebook |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 105 g |
| Akcesoria w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klucz sprzętowy USB Przewód ładujący USB-C Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Karta R.E.D Karta RTF |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | AZ7B1AA#ABB |
| EAN | 0198701895138 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Mysz bezprzewodowa z akumulatorem 705 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











