HP Inc. Myszka przewodowa 125 265A9UT
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wydajność każdego dnia
Pomyśl, jak często używasz swojej myszy. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy wygodną w użyciu mysz przewodową, aby zapewnić produktywną pracę każdego dnia.
Zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie
Mysz przewodowa HP 125 ma doskonale rozmieszczone przyciski lewy i prawy oraz kółko przewijania, dzięki czemu można wygodnie pracować przez cały dzień.
Przemyślana konstrukcja
Kupując produkty i korzystając z nich, musisz się czuć komfortowo. Możesz mieć pewność, że ta przewodowa mysz jest wykonana w sposób odpowiedzialny z obwodów drukowanych o niskiej zawartości halogenu.
Łączność typu Plug and Play
Podłączenie niektórych urządzeń peryferyjnych może być skomplikowanym i czasochłonnym zadaniem. Dla kogo? Dzięki łatwej łączności USB typu plug and play można szybko podłączyć mysz, aby móc w pełni wykorzystać swój dzień pracy.
Łatwe czyszczenie
Codzienne korzystanie z myszy powoduje gromadzenie się na niej brudu i osadu. Z biegiem czasu może to mieć wpływ na jej działanie. Tę mysz łatwo utrzymać w czystości, ponieważ zaprojektowano ją tak, aby wytrzymywała codzienne czyszczenie chusteczkami dezynfekującymi.
Specyfikacja techniczna
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Kolor | Czarny |
| Sensor | Optyczny |
| Wymiary | 112 x 63 x 36 mm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 80.5 g |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Skrócony arkusz instalacyjny Karta gwarancyjna Informacje o produkcie |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 265A9UT |
| EAN | 0195161439049 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Myszka przewodowa 125 265A9UT |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











