HP Inc. Stacja robocza Z1 TWR G8 5F072EA i7-11700 / 16GB / 512GB SSD NVMe / NVIDIA GeForce RTX 3070 / DVD / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | i7-11700 | 16GB | 512GB | RTX 3070 | W11 Pro |
Opis

Szybki komputer stacjonarny
Wybierz komputer biurkowy Z z certyfikatem obsługi programów dla profesjonalistów w bardzo korzystnej cenie.Wydajność klasy profesjonalnej w zasięgu ręki, dzięki komputerowi biurkowemu, który został skonstruowany z myślą o projektowaniu, edytowaniu, a nawet gamingu. Od projektowania 2D i 3D CAD po podstawowe tworzenie treści VR zyskujesz szybkość i wydajność we wszystkich procesach pracy. To poziom wyżej w porównaniu ze zwykłymi komputerami za sprawą certyfikatu obsługi wybranego oprogramowania dla profesjonalistów.
Łatwiejsza praca
Przyspiesz przebieg prac i z łatwością realizuj wiele zadań, dzięki wydajniejszej obsłudze aplikacji wielowątkowych. Wybór najnowszych kart gracznych i procesorów Intel.Najnowocześniejsze usprawnienia
Dostarcza pracownikom doskonałą wydajność, zabezpieczenia oraz skalowalność w pozwalającej zaoszczędzić miejsce konstrukcji. Komputer jest napędzany procesorem Intel Core, a ochronę zapewniają stale aktywne zabezpieczenia, którym możesz zaufać.HP chroni Twoje dane
Wiodące w branży zabezpieczenia, wzmocnione funkcje zabezpieczeń są dostępne standardowo z każdym komputerem Z1 Tower, co oznacza zawsze aktywne, zawsze działające i wytrzymałe zabezpieczenia. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

Z certykatami superszybkiego działania z profesjonalnymi aplikacjami
Zyskaj pewność podczas pracy dzięki świadomości, że komputer został przebadany i jest certykowany do pracy z wybranymi aplikacjami dla profesjonalistów. Dzięki współpracy z twórcami programów, takich jak AutoCAD, SOLIDWORKS i Revit, użytkownicy mogą korzystać z niezakłóconej i niezawodnej wydajności w całym procesie pracy.Dostęp do mocy komputera Z1 z dowolnego miejsca.
Podłącz się i korzystaj z mocy obliczeniowej swojego komputera Z1 Tower z dowolnego miejsca i praktycznie z każdego urządzenia, dzięki HP ZCentral Remote Boost. Zyskaj szybką responsywność i wyjątkową jakość obrazu w wymagających projektach. Płynna współpraca z rozproszonymi zespołami nawet nad modelami 3D.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i7-11700 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Moc Zasilacza (W) | 550W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z1 TWR G8 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-11700 |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3070 |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 3 x USB 2.0 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 • 1 x PCIe 4.0 x 16 • 3 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 308 mm |
| Szerokość | 168 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 5.95 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
| Typ gwarancji | gwarancja producenta |
| Okres gwarancji (miesiące) | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Pełna nazwa | HP Inc. Stacja robocza Z1 TWR G8 5F072EA i7-11700 / 16GB / 512GB SSD NVMe / NVIDIA GeForce RTX 3070 / DVD / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










