HP Inc. Stacja robocza Z2 TWR G9 5F186EA / Intel Core i9-13900 / 32GB DDR5 / 1TB / Intel UHD 770 / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | i9-13900 | 32GB | 1TB | Intel UHD 770 | W11 Pro |
Opis

Profesjonalna moc stacji roboczej
Poznaj nowy poziom wydajności w swojej profesjonalnej organizacji pracy. Z2 Tower bezproblemowo obsługuje wielowątkowe aplikacje do szybkiego renderowania, symulacji i ray tracingu w czasie rzeczywistym. A gdy zmieniają się wymagania, masz imponujące możliwości rozbudowy. Bezproblemowo uruchamiaj najbardziej zasobożerne aplikacje dzięki rozbudowie do 128 GB pamięci RAM DDR5 ECC.Karta graficzna NVIDIA® RTX A5000 lub AMD Radeon Pro W6800
Bezproblemowo projektuj, renderuj i symuluj dzięki kartom graficznym NVIDIA RTX A5000 i AMD Radeon Pro W6800 o dużej przepustowości PCIe Gen4. Pracuj bez spowolnienia podczas tworzenia gier i mediów interaktywnych lub tworzenia reklam, filmów krótkometrażowych i filmów pełnometrażowych w jakości HD lub z edycją proxy 4K.Niezawodność w pracy
Najlepsze zabezpieczenia w branży. Niezawodność, na której można polegać. Śpij spokojnie, wybierając komputer stworzony z myślą o trwałości. Z2 G9 przechodzi 360 tys. godzin rygorystycznych testów, również z zastosowaniem norm wojskowych, i jest certyfikowany pod kątem profesjonalnych aplikacji. A dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Security for Business jest chroniony powyżej, poniżej i w obrębie systemu operacyjnego.Certyfikacja stacji roboczych ISV
Stacje robocze Z są poddawane rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP Workstation Z2 Tower G9 w zależności od konfiguracji wyposażone są w procesory posiadające do 24 rdzeni. Intel® Core™ i9 13. generacji. Szybko urzeczywistnij swoje pomysły i uruchamiaj wiele aplikacji jednocześnie dzięki najnowszym procesorom Intel® 12. generacji Core™, teraz z obsługą pamięci ECC, która zapewnia optymalną integralność danych i niezawodność. Aby zwiększyć wydajność, wybierz serię K.Stacja robocza dla projektantów i inżynierów
Przyspiesz proces projektowania. Ciesz się niezawodną, pozbawioną opóźnień wydajnością podczas tworzenia projektów i modeli 3D lub tworzenia prostych renderów i symulacji na małym, zajmującym niewiele miejsca komputerze stacjonarnym.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Model Procesora | Intel Core i9-13900 |
| Pamięć RAM | 32GB DDR5 |
| Dysk | 1 TB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel® UHD Graphics 770 |
| Moc Zasilacza (W) | 700W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | HP Z2 Tower G9 Workstation Desktop PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-13900 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.6 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | Intel |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A • 1 x USB 3.1 Type-C • 3 x USB 2.0 Type-A • 6 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2 • 1 x PCIe 3.0 x 1 • 1 x PCIe 3.0 x 16 • 1 x PCIe 3.0 x 4 • 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 356 mm |
| Szerokość | 169 mm |
| Głębokość | 385 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Informacje o gwarancji | 3 lata Onsite (naprawa w miejscu użytkowania) |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Stacja robocza Z2 TWR G9 5F186EA / Intel Core i9-13900 / 32GB DDR5 / 1TB / Intel UHD 770 / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










