HP Inc. Stacja robocza Z4 G4 Xeon W-2133 W10P 256+1TB/16G/DVD 6QN67EA
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | W-2133 | 16GB | 256GB | 1TB | W10 Pro |
Opis

Seria HP Z4 G4 TWR
stworzona by sprostać najbardziej wymagającym projektom, począwszy od projektowania 2D/3D CAD po treść VR. Komputer został wyposażony w procesor Intela z rodziny i9 lub Xeon do 18 rdzeni w zależności od wybranej konfiguracji. Pamięć RAM DDR4 2666MHz można rozszerzyć maksymalnie do 512GB co jest rzadkością na rynku. Workstacja obsługuje najwydajniejsze karty graficzne takie jak NVIDIA® Quadro® RTX 8000 48 GB czy AMD Radeon™ Pro WX 9100 16GB Graphics. Za miejsce do przechowywanie danych odpowiadają dyski SDD M.2 NVMe (działające w oparciu o kontroler PCI-e) o pojemności do 2TB na dysk. Możemy również zainstalować dyski talerzowe o pojemności do 6TB. Stacja robocza wyposażona jest w kontroler RAID 0, 1, 5 i 10.- najwydajniejsze procesory na rynku
- opcjonalna karta graficzna NVIDIA® Quadro® RTX 8000 48 GB
- 8 slotów RAM DDR4
- opcjonalna karta sieciowa Intel® X710-DA2 10GbE SFP+
POTĘŻNE NARZĘDZIE DO WIZUALIZACJI

Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz. Wizualizuj w dowolnym momencie swoje projekty, przenosząc się bezproblemowo między programem CAD 3D a aplikacjami do renderowania i symulacji. HP Z4 Tower G4 to doskonały wybór na stacjonarną stację roboczą przeznaczoną do projektowania i obliczeń. Prawie nieskończone możliwości konfiguracji pozwalają na dostosowanie tej jednostki do niemal każdego zastosowania. Jest również przyjazny dla budżetu, dzięki szerokiemu wahlarzowi procesorów, w tym również procesorów Intel Core, które w przeciwieństwie do niektórych układów Xeon nie wymagają pamięci ECC. HP Workstation Z4 G4 również bardzo wysokiej jakości opcje GPU, takie jak karta Nvidia Quadro RTX 5000.
ŚWIETNY DLA UŻYTKOWNIKÓW I ADMINISTRATORÓW
Zarządzanie systemem jest zapewniane przez HP PC Diagnostics (bazujęce na UEFI) w systemach Windows oraz technologię Intel Active Management Technology z pakietem LANDesk Management Suite do zdalnego zarządzania systemami. Nowa linia stacji roboczych z serii Z jest zdecydowanie najbezpieczniejsza w historii dzięki pakietowi HP Client Security Suite i HP Sure Start Gen3 z pierwszym w branży samonaprawiającym się systemem BIOS. Pięć gniazd rozszerzeń na płycie systemowej można wykorzystać do obsługi wielu opcji, w tym maksymalnie dwóch wysokowydajnych układów GPU od Nvidii lub AMD. Korzystanie z oddzielnych kart umożliwi także obsługę większej liczby monitorów, przy czym niektóre obsługują do czterech wyświetlaczy w rozdzielczości 4K.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Xeon |
| Model Procesora | Intel Xeon W-2133 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 ECC |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | brak |
| Moc Zasilacza (W) | 750W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z4 G4 |
| Rodzina procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.9 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon W-2133 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 6 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa ECC | Tak |
| Typ dysku | SSD + HDD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa | Realtek HD ALC221 |
| Napęd optyczny | DVD |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 10 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x PS/2 Klawiatura • 1 x PS/2 Mysz • 2 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 8 • 2 x M.2 • 2 x PCIe 2.0 x 16 • 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Obudowa | Tower |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 38.6 cm |
| Szerokość | 16.9 cm |
| Głębokość | 44.5 cm |
| Waga | 10.2 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Informacje o gwarancji | OnSite NBD - naprawa w miejscu instalacji |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Inc. Stacja robocza Z4 G4 Xeon W-2133 W10P 256+1TB/16G/DVD 6QN67EA |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










