HP Inc. Torba na laptopa Everyday 14 szara odyseja A08KJAA
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Torba na laptopa HP Everyday 14" (A08KJAA)
Zaprojektowana z myślą o Twojej wygodzie
Dzięki prostej, funkcjonalnej konstrukcji masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, gdzie spędzisz swój dzień. Ta torba na laptopa jest wygodna do noszenia w ręce lub za pomocą zdejmowanego paska na ramię, zawiera też praktyczny brelok na klucze i pasek umożliwiający mocowanie do torby podróżnej.
Zaprojektowany z myślą o trwałości
Dzięki torbie wykonanej z wodoodpornej tkaniny poliestrowej 600D pochodzącej z recyklingu możesz bezpiecznie przenosić swoje rzeczy.
Mnóstwo kieszeni
Kieszenie i miejsce na wszystkie niezbędne rzeczy, w tym wyściełana przegroda na laptopa.
Odpinany pasek
Możliwość wygodnego noszenia na ramieniu, dzięki zdejmowanemu paskowi.
Wygoda podróżowania
Możliwość wygodnego i bezpiecznego mocowania torby na laptopa do walizki na kółkach ułatwia jej transport.
Specyfikacja techniczna
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Pianka polietylenowa, Poliester |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Rodzaj | Torba |
| Wymiary | 360 x 55 x 260 mm |
| Waga | 440 g |
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej ekranu do 14" Maksymalne wymiary laptopa: 340 x 220 x 28 mm |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | A08KJAA |
| EAN | 0198122602087 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Torba na laptopa Everyday 14 szara odyseja A08KJAA |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











