HP Inc. Zestaw Bezprzewodowa mysz i klawiatura 235 1Y4D0UT
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowa myszka i klawiatura HP 235 (1Y4D0UT)
Doświadcz prawdziwego komfortu z eleganckim zestawem cichej myszy i klawiatury. Uwolnij swój potencjał, ciesząc się cichą pracą. A dzięki skrótom klawiaturowym i długiemu czasowi pracy na bateriach możesz utrzymać wydajność przez cały dzień.
Stylowe wzornictwo stawiające na komfort
Wyspowa konstrukcja klawiatury pozwala na wygodne i bardziej precyzyjne pisanie bez zbędnego hałasu.
Wygoda i trwałość
Staw czoła każdemu zadaniu, dzięki wytrzymałej myszy stworzonej z myślą o wygodzie.
Uwolnij się od przewodów
Ciesz się porządkiem oraz swobodą poruszania bez żadnych zakłóceń, dzięki bezprzewodowej łączności 2,4 GHz.
Wydajność w zasięgu ręki
Zwiększ swoją produktywność dzięki klawiaturze, która pozwala na łatwą aktywację wszystkich 12 klawiszy funkcyjnych zaledwie jednym kliknięciem.
Tylko jeden zestaw baterii. Nawet 16 miesięcy działania.
Długi czas pracy na bateriach zapewnia nawet 16 miesięcy działania klawiatury i nawet 12 miesięcy działania myszy.
Prędkość i precyzja
Wykonuj zwinne ruchy myszką dzięki rozdzielczości nawet 1600 DPI.
Klawiatura
Mysz
Specyfikacja techniczna
| Zasięg | 10 m, 10 m |
| Połączenie | Bezprzewodowe, Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Kolor | Czarny, Czarny |
| Interfejs | USB, USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11, Windows 10 |
| Wymiary | 44 x 14,62 x 2,76 cm, 6,33 x 11,5 x 3,62 cm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 0.5 kg, 0.06 kg |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura Mysz Baterie Informacje o produkcie Karta gwarancyjna R.E.D. Karta RTF |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 1Y4D0UT#ABB |
| EAN | 0198122957910 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Zestaw Bezprzewodowa mysz i klawiatura 235 1Y4D0UT |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











