HP Inc. Zestaw klawiatura i mysz 725 9T5B0UT#ABB
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowa klawiatura i mysz HP 725 MultiDevice Rechargeable (9T5B0UT)
Przygotuj się na każdy dzień pracy
Pracuj pewnie dzięki technologii, która gwarantuje produktywność zawsze i wszędzie. Ta doskonale zaprojektowana bezprzewodowa klawiatura i mysz pracują tak ciężko, jak Ty, dzięki technologii superkondensatorów z ultraszybkim ładowaniem, bezproblemowej łączności i możliwości personalizacji.
Gotowość w każdym momencie
Pozbądź się baterii i pracuj bez zmartwień, dzięki superkondensatorowi z funkcją ultraszybkiego ładowania, który zapewnia czas użytkowania nawet 2 miesiące (klawiatura)/30 dni (mysz) po 3 minutach ładowania. Możesz też naładować urządzenie podczas pracy za pomocą przewodu USB-C i pisać bez przeszkód.
Spersonalizowana produktywność
Zwiększ swoją produktywność, dzięki programowalnym klawiszom, które ograniczają liczbę niepotrzebnych naciśnięć. Korzystaj z funkcji Microsoft Copilot za pomocą jednego klawisza i ciesz się precyzyjnym śledzeniem ruchów oraz ruchami myszy na niemal każdej powierzchni.
Bezproblemowe przełączanie urządzeń
Bezproblemowo i bezpiecznie łącz się z wieloma systemami operacyjnymi i urządzeniami - dwoma za pośrednictwem Bluetooth, a jednym za pośrednictwem klucza sprzętowego HP Unifying 2,4 GHz. Za pomocą tej klawiatury wielofunkcyjnej możesz także łatwo przełączać podłączone urządzenia peryferyjne z jednego komputera na drugi.
Stworzony na lepsze jutro
Zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy HP Multi-Device Rechargeable jest wykonany w co najmniej 60% z materiałów pochodzących z recyklingu i jest dostarczany w opakowaniu z certyfikatem FSC. Dodatkowo, wybierając ten zestaw, możesz pomóc w zapobieganiu sytuacji, w której ponad milion baterii trafi na wysypiska śmieci na całym świecie w ciągu najbliższych czterech lat.
Microsoft Swift Pair
Łatwe parowanie z komputerem z systemem Windows 10/11 za pomocą jednego kliknięcia. Gdy pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz sparować, po prostu kliknij tak, aby uzyskać bezproblemowe połączenie Bluetooth.
Bezproblemowe przełączanie wielu urządzeń
Z łatwością przełączaj podłączone urządzenia - klawiaturę, mysz, monitor itd. - z jednego komputera na inny za pomocą jednego kliknięcia.
Ultraszybkie ładowanie
Zawsze gotowy do akcji superkondensator to konstrukcja bez baterii, która w pełni ładuje się w zaledwie 3 minuty.
Odbiornik zbiorczy HP
Uzyskaj bezpieczne, 128-bitowe połączenie AES z urządzeniami, które napędzają Twój dzień. Sparuj nawet 8 urządzeń HP i przechowuj klucz sprzętowy HP Unifying w dołączonym schowku na klawiaturę, aby mieć pewność, że wszystko pozostanie na swoim miejscu.
Precyzja i komfort
Pisz wygodnie i precyzyjnie, dzięki pełnowymiarowej klawiaturze z wyprolowanymi klawiszami.
Przewijaj, jak chcesz
Dostosuj ją do swojej szybkości, aby bezproblemowo przewijać dokumenty i strony internetowe za pomocą kółka przewijania 2D - przewijaj w górę i w dół, oraz na boki.
Klawiatura HP 725
Mysz HP 725
Specyfikacja techniczna
| Kolor | Czarny, Czarny |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Bluetooth, USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasięg | 10 m, 10 m |
| Połączenie | Bezprzewodowe, Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10, Chrome OS, Mac OS, Windows 11 |
| Wymiary | 42 x 12,1 x 1,8 cm, 11,5 x 7,3 x 4 cm |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga | 0.5 kg, 90.1 g |
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa klawiatura Mysz bezprzewodowa Przewód ładujący USB Type-C Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Zbiorczy klucz sprzętowy HP |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy |
| Kod dostawcy | 9T5B0UT#ABB |
| EAN | 0198122955282 |
| Pełna nazwa | HP Inc. Zestaw klawiatura i mysz 725 9T5B0UT#ABB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











