HP ProBook 450 G10 85C57EA 15,6 FHD / Intel i5-1335U / 16GB 3200MHz / 512GB SSD NVMe PCIe / Intel Iris Xe Graphics / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6” | i5-1335U | 16GB | 512GB | Intel Iris Xe | W11 Pro |
Opis

Szybki laptop biznesowy
Nowoczesny design do współczesnych stylów pracy. Wykonany z szlachetnego aluminium, cienki i lekki, o najwyższej wydajności, bezpieczeństwie i trwałości dla profesjonalistów w rozwijających się firmach, którzy przenoszą się z biurka do sali konferencyjnej do domu. Taki właśnie jest nowy ProBook 450 G10. Ten wytrzymały laptop otrzymał "militarny" certyfikat MIL-STD 810H16, co oznacza, że użytkowanie go w niesprzyjających warunkach nie stanowi żadnego problemu.Łatwiejsze zarządzanie IT w Twojej firmie
Zestaw HP Manageability Integration Kit przyspiesza tworzenie obrazów oraz ułatwia zarządzanie sprzętem, systemem BIOS i zabezpieczeniami przy użyciu programu Microsoft System Center Configuration Manager.Najnowocześniejsze usprawnienia
ProBook G10 czerpie energię z akumulatora 51 Wh, a ten wystarczy nawet na 12 godzin ciągłej pracy bez konieczności ładowania. Laptop wspiera funkcje szybkiego ładownia, akumulator można naładować do 50% w 30 minut za pomocą dołączonej ładowarki lub poprzez port USB Type-C.HP chroni Twoje dane
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click. HP Wolf Security for Business zapewnia solidną, zawsze włączoną ochronę wymuszaną sprzętowo. Od systemu BIOS po przeglądarkę, w obrębie systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed współczesnymi zagrożeniami.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP ProBook 450 G10, wyposażony został w procesory Intel 13-tej generacji i opcjonalną dedykowaną kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 2050 pozwalającą na łatwą pracę z wymagającymi aplikacjami. Przełomowe inteligentne funkcje upraszczają życie w Twoim środowisku pracy. Połączenie tych rozwiązań z HP Sure Sense, czytnikiem linii papilarnych oraz chipem szyfrującym dane (TPM 2.0) chroni Twój komputer przed nowymi zagrożeniami i przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.Najnowsze porty
Wyposażony w dwa porty Thunderbolt 4 USB-C, dwa porty USB 3.2 typu A (z których jeden jest zawsze włączony), jeden port HDMI 2.1, jedno gniazdo Ethernet RJ45 i gniazdo audio combo 3,5 mm. Dla tych, którzy chcą mieć łączność LTE, dostępne jest opcjonalne gniazdo kart nano-SIM. Zarówno ProBook 440 jak i 450 G10 obsługują Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1335U |
| Więcej informacji o procesorze | 12M Cache, up to 4.60 GHz |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 250 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / 1 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2 x SuperSpeed USB-C 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Typ A | HDMI 2.1 | RJ-45 | External SIM | Port słuchawek |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.3 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez USB-C |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14,5h |
| Pojemność baterii (Wh) | 51 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny-czarny |
| Wymiary (cm) | 35.94 x 23.39 x 1.99 cm |
| Waga (kg) | 1,74 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Aluminiowa obudowa, dwa mikrofony z redukcją szumów, Miracast, dwa głośniki HD |
| Zastosowane technologie | HP BIOSphere Gen5, HP DriveLock and Automatic DriveLock, HP Client Security Gen3, TPM 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified; EPEAT® Gold registered, MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | HP ProBook 450 G10 85C57EA 15,6 FHD / Intel i5-1335U / 16GB 3200MHz / 512GB SSD NVMe PCIe / Intel Iris Xe Graphics / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










