HP Stacja robocza Z1 G5 6TS94EA i5-9500 / 16GB / 2TB SSD / DVD / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| TWR | i5-9500 | 16GB | 2TB | Intel | W10 Pro |
Opis

Seria HP Z1 G5 TWR
stworzona aby sprostać najbardziej wymagającym projektom, począwszy od projektowania 2D/3D CAD po treść VR. Jednostka została wyposażona w procesor Intel z rodzin i3, i5, i7, i9, najwydajniejszy procesor kompatybilny z jednostką to Intel® Core™ i9 9900K. Pamięć RAM DDR4 2666Mhz bez obsługi ECC można rozszerzyć maksymalnie do 128GB. Zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics 630 można rozszerzyć o dedykowaną kartę, najmocniejsze karty graficzne współpracujące z jednostką to NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 8GB i NVIDIA® Quadro® P620 2GB. Stacja robocza została wyposażona w dyski SSD o pojemności do 1TB, które pracujące na pamięciach TLC kontrolowanych przez kontroler PCI-e. Istnieje możliwość montażu 2 dysków 3,5" HDD 1 dysku 2,5"HDD.- 4 interfejsy M.2 PCI-e"
- Wspiera Pamięć Intel® Optane™
- Moduł szyfrowania TPM
- 6 portów USB 3.X 4 porty USB 2.0
POTĘŻNE NARZĘDZIE DO WIZUALIZACJI

Wydajność na światowym poziomie jest teraz w zasięgu ręki dzięki komputerowi biurkowemu certyfikowanemu pod kątem zgodności z profesjonalnym oprogramowaniem. Od projektowania 2D/3D CAD na poziomie podstawowym po tworzenie treści VR zyskujesz szybkość i wydajność w profesjonalnych procesach pracy. Wyjdź poza komputer dla firm.
ŚWIETNY DLA UŻYTKOWNIKÓW I ADMINISTRATORÓW
Dobierz elementy idealnie pasujące do wykonywanej pracy
Projektujesz za pomocą profesjonalnego oprogramowania, takiego jak Autodesk i SolidWorks? Wybierz certyfikowaną kartę graficzną NVIDIA Quadro®, aby uzyskać optymalne działanie. A może tworzysz na potrzeby wirtualnej rzeczywistości? Wybierz kartę graficzną NVIDIA GeForce® GTX, aby zapewnić gotowość do VR od samego początku.
Chroń swoje dane. Chroń swoją prywatność.
Każdy komputer Z1 typu wieża, model podstawowy, jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemowe, takie jak HP Client Security Manager Gen4 i HP Sure Start Gen4 – pierwszy w branży samonaprawiający się system BIOS, oznaczają, że Twoje urządzenie jest wysoce chronione, więc Twoje dane i tożsamość również.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Model Procesora | Intel Core i5-9500 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 2 TB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Moc Zasilacza (W) | 500W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z1 G5 Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 10 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666MHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 2TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCIe |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD |
| Grafika | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 3.0 Type-A, 4 x USB 3.1 Type-A, 1 x USB 3.1 Type-C |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1, 2 x PCIe 3.0 x 16, 3 x M.2 |
| Obudowa | Tower |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Wysokość | 365 mm |
| Szerokość | 154 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 9.86 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura USB, Mysz USB |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Informacje o gwarancji | OnSite NBD - naprawa w miejscu instalacji |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Pełna nazwa | HP Stacja robocza Z1 G5 6TS94EA i5-9500 / 16GB / 2TB SSD / DVD / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










