HP Stacja robocza Z1 Tower G9 5F161EA / i7-13700 / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA GF RTX 3060 / W11Pro
zapytaj o dostępność, +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Tower | i7-13700 | 32GB | 1TB | RTX 3060 | W11 Pro |
Opis

Profesjonalna moc stacji roboczej
Zyskaj pewność dzięki rozwiązaniu Z1, które zostało przetestowane i certyfikowane pod kątem pracy z wybranymi aplikacjami dla profesjonalistów. Dzięki współpracy z twórcami programów, takich jak AutoCAD®, SOLIDWORKS® i Revit®, użytkownicy stacji mogą korzystać z niezakłóconej i niezawodnej wydajności w całym procesie pracy.Karta graficzna NVIDIA® RTX 3070
Twórz modele 3D z opcjonalną kartą NVIDIA RTX® T600. Tworzysz w VR? Wzbogać swoje doświadczenia dzięki opcjonalnej karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 3070.Niezawodność w pracy
Najlepsze zabezpieczenia w branży. Niezawodność, na której można polegać. Śpij spokojnie, wybierając komputer stworzony z myślą o trwałości. Z2 G9 przechodzi 360 tys. godzin rygorystycznych testów, również z zastosowaniem norm wojskowych, i jest certyfikowany pod kątem profesjonalnych aplikacji. A dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Security for Business jest chroniony powyżej, poniżej i w obrębie systemu operacyjnego.Certyfikacja stacji roboczych ISV
Stacje robocze Z są poddawane rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP Workstation Z1 Tower G9 w zależności od konfiguracji wyposażone są w procesory posiadające do 24 rdzeni. Intel® Core™ i9 13. generacji — w tym seria K. Korzystaj z szybkości i wydajności podczas pracy nad złożonymi projektami dzięki 4 modułom DIMM z nawet 128 GB pamięci DDR5 działającej ze zwiększoną prędkością dochodzącą nawet do 4800 MHz. Uprość przechowywanie danych dzięki nawet 8 TB z 2 gniazdami pamięci masowej M.2 i macierzy RAID w celu zwiększenia wydajności i niezawodności.Stacja robocza dla projektantów i inżynierów
Przyspiesz proces projektowania. Ciesz się niezawodną, pozbawioną opóźnień wydajnością podczas tworzenia projektów i modeli 3D lub tworzenia prostych renderów i symulacji na małym, zajmującym niewiele miejsca komputerze stacjonarnym.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i7-13700 |
| Pamięć RAM | 32GB DDR5 |
| Dysk | 1 TB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 GFX |
| Moc Zasilacza (W) | 550W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | HP Z1 G9 |
| Typ | Stacja robocza Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700 |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Generacja procesora | trzynasta |
| Cache L3 | 30 MB |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Maks. wielkość pamięci | 128GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express 4x4 2280 Value M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x zewnętrzny 5,25" | 1 x zewnętrzny 5,25" Slim Line | 2 x wewnętrzny 3,5" | 1 x wewnętrzny 2,5" | 1 x PCIe 4.0 x16 | 1 x PCIe 3.0 x4 | 1 x PCIe 3.0 x1 | 2 x M.2 Card - 2230 | 1 x M.2 Card - 2280 | 1 x Flex I/O |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3060 |
| Porty wideo | 5 x DisplayPort 1.4 | 2 x HDMI |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB GDDR6 |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 przód,1 tył) (jedno wejście do szybkiego ładowania) | 4 x USB 3.2 Gen 2 (2 z przodu,2 z tyłu) | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (ładowanie) | 3 x USB 2.0 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu) (Obsługa zestawów słuchawkowych CTIA i OMTP) | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) | 1 x wyjście liniowe audio |
| Interfejs sieciowy | Intel I219-LM - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Obudowa | Tower |
| Moc zasilacza | 550W |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 33.7 cm |
| Szerokość | 16.8 cm |
| Głębokość | 30.8 cm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Akcesoria w zestawie | Mysz i klawiatura - HP 320M | HP 320K |
| Informacje o gwarancji | 3 lata Onsite (naprawa w miejscu użytkowania) |
| Typ gwarancji | gwarancja producenta |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | HP Stacja robocza Z1 Tower G9 5F161EA / i7-13700 / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA GF RTX 3060 / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










