HP Stacja robocza Z2 TWR G9 5F0G7EA / i7-12700 / 16GB (1x16GB) DDR5 4800 / 512GB SSD PCIe-4x4 / NVIDIA RTX A2000 12GB / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Tower | i7-12700 | 16GB | 512GB | RTX A2000 | W11 Pro |
Opis

Profesjonalna moc stacji roboczej
Poznaj nowy poziom wydajności w swojej profesjonalnej organizacji pracy. Z2 Tower bezproblemowo obsługuje wielowątkowe aplikacje do szybkiego renderowania, symulacji i ray tracingu w czasie rzeczywistym. A gdy zmieniają się wymagania, masz imponujące możliwości rozbudowy. Bezproblemowo uruchamiaj najbardziej zasobożerne aplikacje dzięki rozbudowie do 128 GB pamięci RAM DDR5 ECC.Karta graficzna NVIDIA® RTX A5000 lub AMD Radeon Pro W6800
Bezproblemowo projektuj, renderuj i symuluj dzięki kartom graficznym NVIDIA RTX A5000 i AMD Radeon Pro W6800 o dużej przepustowości PCIe Gen4. Pracuj bez spowolnienia podczas tworzenia gier i mediów interaktywnych lub tworzenia reklam, filmów krótkometrażowych i filmów pełnometrażowych w jakości HD lub z edycją proxy 4K.Niezawodność w pracy
Najlepsze zabezpieczenia w branży. Niezawodność, na której można polegać. Śpij spokojnie, wybierając komputer stworzony z myślą o trwałości. Z2 G9 przechodzi 360 tys. godzin rygorystycznych testów, również z zastosowaniem norm wojskowych, i jest certyfikowany pod kątem profesjonalnych aplikacji. A dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Security for Business jest chroniony powyżej, poniżej i w obrębie systemu operacyjnego.Certyfikacja stacji roboczych ISV
Stacje robocze Z są poddawane rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Wydajność i bezpieczeństwo
HP Workstation Z2 Tower G9 w zależności od konfiguracji wyposażone są w procesory posiadające do 16 rdzeni. Intel® Core™ i9 12. generacji — w tym seria K. Szybko urzeczywistnij swoje pomysły i uruchamiaj wiele aplikacji jednocześnie dzięki najnowszym procesorom Intel® 12. generacji Core™, teraz z obsługą pamięci ECC, która zapewnia optymalną integralność danych i niezawodność. Aby zwiększyć wydajność, wybierz serię K.Stacja robocza dla projektantów i inżynierów
Przyspiesz proces projektowania. Ciesz się niezawodną, pozbawioną opóźnień wydajnością podczas tworzenia projektów i modeli 3D lub tworzenia prostych renderów i symulacji na małym, zajmującym niewiele miejsca komputerze stacjonarnym.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Model Procesora | Intel Core i7-12700 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX A2000 12GB |
| Moc Zasilacza (W) | 450W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z2 G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-12700 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express 4x4 2280 Value M.2 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A2000 |
| Porty wideo | 4 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A • 3 x USB 2.0 Type-A • 6 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2 • 1 x PCIe 3.0 x 1 • 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 385 mm |
| Szerokość | 169 mm |
| Głębokość | 356 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Klawiatura przewodowa HP 320K Mysz przewodowa HP 320M |
| Typ gwarancji | gwarancja producenta |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | HP Stacja robocza Z2 TWR G9 5F0G7EA / i7-12700 / 16GB (1x16GB) DDR5 4800 / 512GB SSD PCIe-4x4 / NVIDIA RTX A2000 12GB / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










