HP ZBook Power G8 313T5EA 15.6'' FHD 400 nitów / i7-11800H / 32GB (1x32GB) / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX A2000 4GB / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15.6" | i7-11800H | 32GB | 1TB | RTX A2000 | W10 Pro |
Opis
Uwolnij nieograniczoną moc
Uzyskaj nieograniczoną wydajność i sprawnie realizuj zadania związane z projektowaniem 2D/3D z pomocą najnowszych procesorów Intel® i profesjonalnych kart graficznych, nawet takich jak NVIDIA RTX™ A2000. Wykorzystaj zasoby obliczeniowe do śledzenia promieni (Raytrace), lub podziel się swoją mocą z kolegami z drużyny za pomocą oprogramowania ZCentral Remote Boost. Wąskie ramki z czterech stron maksymalizują powierzchnię ekranu a ekran z opcjonalnym odwzorowaniem barw 100% sRGB ukaże prawdziwą głębię kolorów.Wydajność na profesjonalnym poziomie. Nawet w podróży.
Uruchamiaj wymagające, profesjonalne aplikacje z procesorami Intel® Xeon® najnowszej generacji dla wysokiej wydajności i produktywności. Profesjonalne procesory graficzne NVIDIA RTX™ zapewniają wydajność, której potrzebują profesjonaliści oraz elastyczność pracy z dowolnego miejsca w kompaktowej obudowie.. Otwieraj jednocześnie duże pliki i aplikacje, ciesząc się wszechstronnością i wydajnością.

Laptop, który zastąpi Ci biuro
Pracuj w dowolnym miejscu bez kompromisów w zakresie wydajności i bezpieczeństwa dzięki systemowi Windows 11 Pro oraz technologia współpracy i łączności HP. Dzięki całkowicie aluminiowej obudowie z możliwością dezynfekcji oraz znakomitej wytrzymałości ten komputer jest wystarczająco solidny,aby przetrwać próbę czasu,a jednocześnie zbudowany z materiałów najwyższej jakości.Bezpieczeństwo danych
Funkcje zabezpieczeń firmy HP współpracują ze sobą, tworząc zawsze działającą i odporną na ataki "ścianę obronną". Od BIOSu, aż do przeglądarki, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, rozwiązania HP Inc pomagają chronić komputer przed zagrożeniami. Zaprojektowany z myślą o najwyższej trwałości, ten ZBook przechodzi brutalne testy MIL-STD 810H, aby pomóc upewnij się, że ten komputer będzie działał przez cały dzień, niezależnie od warunków.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel i7-11800H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | 1 x slot na dysk M.2 (PCI Express 4.0 x4), 1 x slot na dysk M.2 (PCI Express 3.0 x4) |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX A2000 4GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 1 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Tak |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | USB4 (supports Thunderbolt 4,DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery) | HDMI USB 3.2 Gen 1 (ładowanie) | Słuchawki/mikrofon combo jack | LAN | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 12h |
| Pojemność baterii (Wh) | 83 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 35.94 cm x 23.39 cm x 2.28 cm |
| Waga (kg) | 1,9 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Dwa głosniki stereo,mikrofon macierzy podwójnej |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, czujnik światła otoczenia |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, TCO Certified Notebooks 8 |
| Pełna nazwa | HP ZBook Power G8 313T5EA 15.6'' FHD 400 nitów / i7-11800H / 32GB (1x32GB) / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX A2000 4GB / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










