HP ZBook Studio G8 62T60EA 15.6'' FHD 400nitów / i9-11900H / 32GB / 1TB SSD NVMe / NVIDIA Quadro RTX 3070 8GB / Klawiatura RGB / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15.6" | i9-11900H | 32GB | 1TB | RTX 3070 | W11 Pro |
Opis

HP ZBook Studio G8
Nigdy wcześniej nie udało się zmieścić tyle mocy obliczeniowej w tak estetycznej 15.6-calowej obudowie. Ten nowy standard mobilnych stacji roboczych pozwoli Twoim najzdolniejszym pracownikom wykazać się kreatywnością w korzystaniu z najnowszych technologii. Najwydajniejsze procesory Intel Core, bardzo wydajne, profesjonalne karty graficzne NVIDIA Quadro, a oprócz tego szybka pamięć 3200 MHz o pojemności do 64 GB! Wszytko to powoduje, że ZBook Studio G8 to jeden z najlepszych laptopów do zastosowań współczesnej, szeroko pojętej obróbki grafiki.- Bardzo wydajne, profesjonalne karty graficzne NVIDIA Quadro
- Najnowsze procesory Intel'a 11-tej generacji
- Opcjonalna podświetlana klawiatura RGB
- Opcjonalne , bardzo jasne matryce z odwzorowaniem barw 100% DCI-P3
Uwolnij nieograniczoną moc
Od klawiatury po ekran, każdy aspekt naszego ZBook Studio G8 został zaprojektowany z myślą o osobach, dla których kreatywność w pracy jest najważniejsza. Renderuj lub wizualizuj w czasie rzeczywistym, współpracuj zdalnie, gdziekolwiek jesteś. Dzięki karcie graficznej NVIDIA® i procesorom Intel® Core™ można animować w kilka sekund oraz renderować lub wizualizować w czasie rzeczywistym. Bez względu na to, czy renderujesz w 3D, czy wypróbowujesz najnowszą grę, teraz nic nie będzie Cię spowalniać.Najwyższa, wierność odwzorowania barw
Miej zaufanie do tego,co widzisz. Głębsza czerń. Jaśniejsza biel. Precyzja kolorów w całym zakresie widma. Opcjonalne ekrany wyświetlające miliard kolorów, 100% pokrycia przestrzeni kolorów DCI-P3 i obsługa standardu HDR sprawiają, że nasza niesamowita technologia DreamColor gwarantuje wierność kolorów, nie skracając nadmiernie czasu pracy akumulatora.

Laptop, który zastąpi Ci biuro projektowe
Pracuj w dowolnym miejscu bez kompromisów w zakresie wydajności i bezpieczeństwa dzięki systemowi Windows 11 Pro oraz technologia współpracy i łączności HP. Zaprojektowany do obsługi złożonych, wielowątkowych aplikacji, takich jak Adobe Premier Pro, i możesz zwiększyć jego wydajność Twoja prędkość w jednowątkowych aplikacjach, takich jak Autodesk® 3ds Max®.Bezpieczeństwo danych
Wypadki się zdarzają – dlatego wyposażyliśmy naszą klawiaturę w otwór odpływowy, tak aby rozlana ciecz mogła wypłynąć dołem, ułatwiając czyszczenie urządzenia. Każdy komputer jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak HP Sure Start – pierwszy w branży, samonaprawiający się BIOS – sprawiają, że Twoje urządzenie jest dobrze zabezpieczone, podobnie jak Twoje dane i tożsamość.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel i9-11900H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS \ Low Power [energo-oszczędna] |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX A3000 6GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 1 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | USB 3.2 Gen 1 (ładowanie) Słuchawki/mikrofon combo jack | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports Thunderbolt 4,DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery,Sleep & Charge) | HDMI |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 9,5h |
| Pojemność baterii (Wh) | 83 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 35.4 cm x 23.46 cm x 1.78 cm |
| Waga (kg) | 1,79 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | System dźwięku Bang & Olufsen, Obudowa: stop magnesu, anodyzowane aluminium |
| Zastosowane technologie | Privacy camera, podświetlana Klawiatura RGB |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, Norma odporności obudowy MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | HP ZBook Studio G8 62T60EA 15.6'' FHD 400nitów / i9-11900H / 32GB / 1TB SSD NVMe / NVIDIA Quadro RTX 3070 8GB / Klawiatura RGB / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










