HP Zbook Firefly 15 G8 313N8EA 15.6'' FHD / i5-1145G7 / 16 (1x16 GB) / 512GB SSD NVMe / NVIDIA Quadro T500 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6" | i5-1145G7 | 16GB | 512GB | nVidia T500 | W10 Pro |
Opis
HP Zbook Firefly 15 G8
to 15,6-calowa mobilna stacja robocza. To notebook przeznaczony dla projektantów, grafików i osób przygotowujących materiały reklamowe. Firefly 15 G8 wyposażony został w najnowsze procesory Intel 11-tej generacji, Core i5-1135G7 i Core i7-1165G7 Tiger Lake. Producent przewidział dla tego modelu aż pięć matowych matryc:- FHD (1920x1080) IPS Low Power (sRGB 100%) o jasności 400 nitów,
- 4K UHD (3840 x 2160) IPS o jasności (100% sRGB) o jasności 400 nitów,
- FHD (1920x1080) IPS (45% NTSC) o jasności 250 nitów,
- FHD (1920x1080) IPS SureView (72% NTSC) o jasności 1000 nitów,
- dotykowa FHD (1920 x 1080) IPS (45% NTSC) o jasności 250 nitów,
- Lekka i bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium
- Najnowsze procesory Intel'a 11-tej generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE/5G w niektórych modelach
- Jasność matrycy do 1000 nitów
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel i5-1135G7 |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA Quadro T500 (4 GB GDDR6) |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14h |
| Pojemność baterii (Wh) | 56 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 35,95 x 23,36 x 1,92 cm |
| Waga (kg) | 1,75 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | System dźwięku Bang & Olufsen, dwa głośniki stereo, dwa mikrofony cyfrowe, klawisze funkcyjne do regulacji poziomu głośności, gniazdo combo (mikrofon/słuchawki), dźwięk HD |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, bateria 53 Wh, zasilacz 65W |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, Norma odporności obudowy MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | HP Zbook Firefly 15 G8 313N8EA 15.6'' FHD / i5-1145G7 / 16 (1x16 GB) / 512GB SSD NVMe / NVIDIA Quadro T500 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










