HP Zbook Fury 15 G7 2C9T5EA 15.6'' FHD / Xeon W-10885M / 32GB (1x32GB) / 1TB SSD NVMe / nVidia Quadro T2000 / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15,6" | W-10885M | 32GB | 1TB | NQ T2000 | W10 Pro |
Opis

HP Zbook Fury 15 G7
to 15,6-calowy laptop dla grafików i projektantów. Ta mobilna stacja robocza to bezpośredni następca znanego nam już dobrze modelu ZBook 15 G6. Fury 15 G7, w porównaniu do swojego poprzednika jest aż o 19% mniejszy! Znacznemu wyszczupleniu uległy ramki ramki matrycy oraz masa laptopa. W najnowszej generacji producent zastosował specjalne chłodzenie z komorą parową oraz wentylatory wzmocnione włóknem węglowym. Pozwoliło to na znaczne poprawienie komfortu pracy, notebook pozostaje chłodniejszy i zdecydowanie mniej słyszalny nawet przy dużym obciążeniu. W laptopach znajdziemy najnowsze procesory Intel z rodziny Comet Lake-H: od Core i5-10300H przez Core i7-10850H i Core i9-10885H, aż do Intel Xeon W-10855M. Wybór profesjonalnych kart graficznych także jest dość spory i obejmuje zarówno najmocniejsze grafiki od NVIDII (Quadro RTX 4000 oraz Quadro RTX 5000), jak i nieco mniej wydajne GPU Quadro T1000 oraz Quadro T2000. HP daje też alternatywę w postaci grafik AMD Radeon Pro. Wszystkie układy posiadają certyfikację ISV. W kwestii ekranu też mamy szerokie pole manewru, gdyż oprócz matryc IPS o rozdzielczości Full HD i 100% pokryciu palety sRGB nie zabraknie paneli Dream Color o rozdzielczości 4K i 100% pokryciu palety AdobeRGB. Pamięć RAM można rozszerzyć do 128 GB dzięki czterem gniazdom SO-DIMM, a system dyskowy – do nawet 10 TB (3x M.2 oraz zatoka dla dysku 2,5”). Pojemność baterii wynosi 94Wh co pozwoli nam maksymalnie na nawet 14 godziny pracy!- Lekka i bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium
- Najwydajniejsze procesory i profesjonalne karty graficzne
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX
- Opcjonalna matryca z odzorowaniem barw 100% sRGB
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | Intel® Xeon® W-10885M |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 2666MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 4 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 3 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1080 (FHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro T2000 4GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Tak |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | nie |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 16h |
| Pojemność baterii (Wh) | 94 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 3 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | srebrny |
| Wymiary (cm) | 35.7 cm x 24.25 cm x 2.59 cm |
| Waga (kg) | 2.35 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | System dźwięku Bang & Olufsen, HP Premium Quiet Keyboard, dwa mikrofony cyfrowe |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, Norma odporności obudowy MIL-STD-810G, TCO Certified |
| Pełna nazwa | HP Zbook Fury 15 G7 2C9T5EA 15.6'' FHD / Xeon W-10885M / 32GB (1x32GB) / 1TB SSD NVMe / nVidia Quadro T2000 / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










