HP Zbook Power G7 1J3Q8EA 15.6'' UHD Low Power / i9-10885H / 32GB / 1TB SSD NVMe / nVidia Quadro T1000 Max-Q 4GB / W10 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| 15.6” LP | i9-10885H | 32GB | 1TB | NQ T1000 | W10 Pro |
Opis
HP Zbook Power G7
to wydajna, mobilna stacja robocza dla grafików i projektantów. Dokładnie jest to mocno poprawiony następca modelu HP Zbook 15v. W porównaniu do swojego poprzednika jest ok 7% mniejszy i ok 5,5% lżejszy. Wyposażony w najnowsze na rynku podzespoły uzupełnia ofertę HP w zakresie sprzętu do projektowania w rozsądnej cenie i bardzo dużych możliwościach. Producent dla powyższego modelu przewidział, aż cztery matryce:- niedotykowa o rozdzielczości FHD (1920 x 1080), SVA, matowa, 250 nitów, 45% NTSC,
- niedotykowa o rozdzielczości FHD (1920 x 1080), IPS, matowa, 400 nitów, Low Power, 100% sRGB,
- niedotykowa o rozdzielczości UHD (3840 x 2160), IPS, matowa, 400 nitów, Low Power, 100% sRGB,
- dotykowa FHD (1920 x 1080),IPS , matowa, 250 nitów, 45% NTSC
- bardzo trwała obudowa wykonana z aluminium
- Bardzo wydajne rocesory Intel'a 10 generacji
- Szybkie WiFi 6 WLAN 802.11AX, opcjonalny modem LTE w niektórych modelach
- Opcjonalne matryce z odzorowaniem barw 100% sRGB
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | Intel i9-10885H |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR4 3200MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 3.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 3840 x 2160 (UHD) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 400 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | kamera 720p, IR (Windows Hello) |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | nVidia Quadro T1000 4GB |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 |
| Port USB 3.x (typ A) | 3 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | WiFi 6, 802.11 ax, z modułem Bluetooth® 5 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 15h |
| Pojemność baterii (Wh) | 83 Wh Litowo-polimerowa |
| Bateria - liczba komór / dodatkowe informacje | 6 |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | szary |
| Wymiary (cm) | 35.94 x 23.39 x 2.28 cm |
| Waga (kg) | 1,9 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit (darmowa aktualizacja do W11 Pro) |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | System dźwięku Bang & Olufsen, dwa głośniki stereo, dwa mikrofony cyfrowe, klawisze funkcyjne do regulacji poziomu głośności, gniazdo combo (mikrofon/słuchawki), dźwięk HD |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, 1 x HDMI 2.0 |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver, Norma odporności obudowy MIL-STD-810G |
| Pełna nazwa | HP Zbook Power G7 1J3Q8EA 15.6'' UHD Low Power / i9-10885H / 32GB / 1TB SSD NVMe / nVidia Quadro T1000 Max-Q 4GB / W10 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










