IIYAMA DS1003C-B1 UCHWYT NA 3 MONITORY
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Urządzenie iiyama DS1003C-B1 to uchwyt biurkowy na trzy płaskie ekrany o przekątnej do 27 cali. Dzięki ramieniu możesz utworzyć potrójne ustawienia monitora, nawet jeśli twoje miejsce na biurku jest bardzo ograniczone, a system zarządzania kablami pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy. Szerokie możliwości regulacji, w tym pochylenie, wysokość i obrót, oferuje ramię, pozwala łatwo dostosować pozycję ekranów do swoich preferencji zapewniających wygodną i zdrową postawę ciała.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | DS1003C-B1 |
| EAN | 4948570032273 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 90 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Pełna nazwa | IIYAMA DS1003C-B1 UCHWYT NA 3 MONITORY |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











