IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1 IPS,FHD,miniHDMI,2xUSBC,250cd,8ms,2x1W, 0,7kg
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ProLite P1671HSC-B1 15.6 przenośny monitor Full HD IPS z USB-C, wbudowanymi głośnikami i skórzaną osłoną Pracuj wygodnie gdziekolwiek jesteś z monitorem iiyama ProLite P1670HSC-B1 - 15.
towar niedostępny
Opis
ProLite P1671HSC-B1
- 15.6 przenośny monitor Full HD IPS z USB-C, wbudowanymi głośnikami i skórzaną osłoną
- Pracuj wygodnie gdziekolwiek jesteś z monitorem iiyama ProLite P1670HSC-B1 - 15.6, przenośnym ekranem Full HD IPS o wadze zaledwie 0,7 kg. Smukła i lekka konstrukcja sprawia, że to idealny wybór w podróży, do pracy zdalnej czy na biurkach współdzielonych.
- Monitor jest bardzo prosty w obsłudze. Możesz ustawić go pod dwoma kątami nachylenia (45° lub 60°), a elegancka skórzana osłona nie tylko chroni ekran, ale też pełni funkcję podstawki. Wbudowane głośniki zapewniają wyraźny dźwięk podczas rozmów i odtwarzania multimediów, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń.
- Do działania wystarczy tylko jeden kabel USB-C, który jednocześnie zasila monitor i przesyła obraz. Matryca IPS o wysokiej jakości, technologia Flicker-Free oraz redukcja niebieskiego światła gwarantują komfort pracy i rozrywki przez cały dzień.
Podróżuj lekko i pracuj wydajnie gdziekolwiek jesteś
Zabierz ze sobą ten 15.6 przenośny monitor Full HD, który waży tylko 0,7 kg, i zyskaj wygodny, dwuekranowy zestaw! Idealne rozwiązanie, aby pracować jeszcze wydajniej w podróży.
Redukcja zmęczenia oczu i dyskomfortu
Dzięki technologii eliminującej migotanie obrazu oraz ograniczeniu emisji niebieskiego światła możesz pracować, uczyć się i korzystać z rozrywki przez dłuższy czas bez uczucia zmęczenia oczu. Takie rozwiązania minimalizują napięcie wzroku i zwiększają komfort widzenia, co pomaga utrzymać koncentrację i produktywność przez cały dzień.
Ustaw ekran tak, jak Ci wygodnie
Wybierz kąt widzenia 45° lub 60°, aby zmniejszyć napięcie karku i znaleźć najwygodniejszą pozycję do pracy lub rozrywki.
Połącz stylową ochronę ekranu i komfort pracy
Stylowe skórzane etui nie tylko chroni monitor w podróży, ale służy także jako stabilna podstawka w każdej przestrzeni ro
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 82 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 344.1 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 193.5 mm |
| Wysokość | 211 mm |
| Szerokość | 355.5 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 7.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable zasilający (1.0m), USB-C (1.5m) Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | TUV, CE, VCCI, WEEE, UKCA, ErP, REACH, RoHS, EAC |
| Pobór mocy | 8 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | P1671HSC-B1 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1 IPS,FHD,miniHDMI,2xUSBC,250cd,8ms,2x1W, 0,7kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











