IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
15,6" monitor PCAP z 10-punktowym dotykiem, technologią panelu IPS i otwartą ramką, ze szkłem od krawędzi do krawędzi
ProLite TF1633MSC-B1 wykorzystuje projekcyjną pojemnościową technologię dotykową, wbudowaną w przyciągającą wzrok ramkę ze szkłem od krawędzi do krawędzi. Ekran gwarantuje wysoką trwałość, odporność na zarysowania, wyrazistość i doskonałą jakość obrazu. Wyposażony w technologię IPS panel i rozdzielczość Full HD (1920x1080), oferuje naturalne, bardzo dokładne kolory i szerokie kąty widzenia. Zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie przewody. Oprócz doskonałej jakości obrazu, ekran posiada stopień ochrony IP54, co oznacza, że ekran i ramka są odporne na kurz i wodę od przodu. Idealne rozwiązanie dla integratorów kiosków i sklepów stacjonarnych.
TECHNOLOGIA DOTYKOWA - POJEMNOŚCIOWA
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 68 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 193.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.2 mm |
| Wysokość | 246.5 mm |
| Szerokość | 389 mm |
| Głębokość | 45.5 mm |
| Waga | 2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: zasilacz Osłona na kable: tak |
| Certyfikaty | RoHS, WEEE, UKCA, TUV, EAC, ErP, REACH, CE |
| Pobór mocy | 12 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Kod dostawcy | TF1633MSC-B1 |
| EAN | 4948570122530 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










