IIYAMA Monitor 16 cali TW1623AS-B3P,10P.DOT.IPS,ANDROID13,WIFI,24/7,RJ45, HDMI,3xUSB,CMS (iiSignage2)
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny

📄 Certyfikowany sprzedawca
Opis
ProLite TW1623AS-B1P
15,6" ekran dotykowy Full HD PCAP 10pt z systemem Android i technologią POE
Monitor dotykowy ProLite TW1623AS-B1P to doskonały wybór dla intensywnie użytkowanych środowisk, takich jak handel detaliczny, interaktywne punkty sprzedaży, kioski informacyjne czy branża hotelarska. Z wbudowanym systemem Android, użytkownicy mogą łatwo dostosować urządzenie, instalując bezpośrednio na nim wybrane aplikacje.
Dzięki technologii Power over Ethernet (PoE), monitor łączy zasilanie i przesył danych w jednym kablu, co znacząco upraszcza instalację. Urządzenie może działać zarówno w orientacji poziomej, pionowej, jak i skierowane do góry, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wbudowany mikrofon i głośniki dodatkowo poszerzają jego interaktywne możliwości.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Czas reakcji | 30 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 2.0, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 193.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.2 mm |
| Wysokość | 244 mm |
| Szerokość | 387 mm |
| Głębokość | 30.5 mm |
| Waga | 1.5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcje: Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: Adapter AC Osłona na kable |
| Certyfikaty | EAC, ErP, WEEE, UKCA, RoHS, REACH, CE |
| Pobór mocy | 24 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Kod dostawcy | TW1623AS-B3P |
| EAN | 4948570126934 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 16 cali TW1623AS-B3P,10P.DOT.IPS,ANDROID13,WIFI,24/7,RJ45, HDMI,3xUSB,CMS (iiSignage2) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










