IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ProLite XU2293HSU-B7
21,5-calowy monitor IPS Full HD z hubem USB, 1ms MPRT i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XU2293HSU jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, 2-portowy hub USB, złącza HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, ten 21,5-calowy monitor jest doskonałym wyborem do zastosowań domowych i biurowych.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











