IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm)
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE XUB2293HS-B6
21,5-calowy monitor IPS bezramkowy z 3 stron i podstawką o regulowanej wysokości do konfiguracji z wieloma monitorami
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi ProLite XUB2293HS z technologią panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność w projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu oraz ergonomiczną, regulowaną o 150 mm wysokość podstawki dla optymalnego komfortu użytkownika, ten 21,5-calowy wyświetlacz ProLite jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowej, jak i do zastosowań biurowych.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











