IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HSU-W7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd, BIAŁY
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ProLite XUB2293HSU-W7 21,5-calowy monitor IPS ze wbudowanym hubem USB, odświeżaniem 100 Hz i regulowaną wysokością podstawy ProLite XUB2293HSU to świetny wybór dla profesjonalistów, którzy potrzebują kompaktowego i wydajnego monitora do pracy biurowej oraz konfiguracji wieloekranowych.
towar niedostępny
Opis
ProLite XUB2293HSU-W7
21,5-calowy monitor IPS ze wbudowanym hubem USB, odświeżaniem 100 Hz i regulowaną wysokością podstawy
ProLite XUB2293HSU to świetny wybór dla profesjonalistów, którzy potrzebują kompaktowego i wydajnego monitora do pracy biurowej oraz konfiguracji wieloekranowych. Smukła, bezramkowa konstrukcja sprawia, że obraz wygląda spójnie i nowocześnie, szczególnie w układach z dwoma lub trzema monitorami.
Zastosowany panel IPS gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia oraz doskonały kontrast i jasność. Dzięki temu monitor doskonale sprawdzi się w edycji zdjęć, projektowaniu czy przy tworzeniu contentu. Funkcja redukcji niebieskiego światła chroni wzrok, a ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości (150mm), obrotem, pochyleniem i funkcją pivot pozwala dostosować ustawienie do indywidualnych potrzeb.
Monitor oferuje szerokie możliwości podłączeń: HDMI, DisplayPort, 2-portowy hub USB, wbudowane głośniki oraz gniazdo słuchawkowe. Kompaktowy, a jednocześnie bogaty w funkcje, został zaprojektowany tak, by zwiększać komfort i produktywność każdego dnia.
Dostępny także w kolorze czarnym : ProLite XUB2293HSU-B7
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 2.0 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Wysokość | 328.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 478.5 mm |
| Szerokość | 492 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.5m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | EAC, ErP, PSE, REACH, RoHS, TCO, TUV, UKCA, VCCI-B, WEEE, CE |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 17 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | XUB2293HSU-W7 |
| EAN | 4948570126910 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HSU-W7 IPS, 100Hz, Pivot, HAS(150mm), 300cd, BIAŁY |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











