IIYAMA Monitor 23,8 cala G2471HS-B1 Fast IPS,FHD,240Hz,2xHDMI,DP, 350cd, Adaptive G-SYNC - 1920 x 1080 @48-240Hz DisplayPort Only
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER G2471HS-B1 Uwolnij pełen potencjał gamingowy z modelem 240 Hz G2471HS Red Eagle gwarantującym czas reakcji na poziomie 0,3 ms MPRT Oferując rozdzielczość ekranu full HD (1920x1080), model G2471HS o przekątnej ekranu 24-cali zapewnia dużą przestrzeń ekranową.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER G2471HS-B1
Uwolnij pełen potencjał gamingowy z modelem 240 Hz G2471HS Red Eagle gwarantującym czas reakcji na poziomie 0,3 ms MPRT
Oferując rozdzielczość ekranu full HD (1920x1080), model G2471HS o przekątnej ekranu 24-cali zapewnia dużą przestrzeń ekranową dla lepszej immersji - dlatego jest idealnym rozwiązaniem do gier kooperacyjnych. Panel IPS zapewnia żywe kolory i szerokie kąty widzenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do grania w dwie osoby obok siebie. Funkcja Black Tuner umożliwia regulację czarnych obszarów w celu zapewnienia lepszej widoczności w mocno zacienionych scenach, co przekłada się na łatwiejsze dostrzeganie szczegółów, które w innym przypadku mogłyby nam umknąć!
Dostępny także ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2471HS-B1 (1920x1080) i ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2471HSU-B1 (1920x1080)
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.3 ms |
| Wysokość | 395 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 192.5 mm |
| Waga z podstawą | 3.4 kg |
| Waga | 3.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Kabel DP (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | VCCI, WEEE, REACH, RoHS, TUV, UKCA, ErP, PSE, CE, EAC |
| Pobór mocy | 18 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | G2471HS-B1 |
| EAN | 4948570126415 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 23,8 cala G2471HS-B1 Fast IPS,FHD,240Hz,2xHDMI,DP, 350cd, Adaptive G-SYNC - 1920 x 1080 @48-240Hz DisplayPort Only |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











