IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GC2480HSU-B1
Zanurz się w grze dzięki GC2480HSU Red Eagle z zakrzywioną matrycą i częstotliwością odświeżania 180Hz
Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 180Hz, czasem reakcji 0,5 ms MPRT gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i zapewnia doskonałą jakość obrazu.
Dzięki funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen.
ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
180Hz & 0.5ms MPRT
Dzięki częstotliwości odświeżania 180Hz i czasowi reakcji 0.5ms MPRT moc jest zawsze z Tobą! Podejmuj decyzje w ułamku sekundy i bądź pewien, że obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
TECHNOLOGIA MATRYCY VA
Panel VA gwarantuje doskonały współczynnik kontrastu, dzięki czemu wszystkie niuanse między jasnymi i ciemnymi kolorami są doskonale widoczne.
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 2.0 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











