IIYAMA Monitor 24 cale T2438MSC-B1 IPS,FHD,DP,HDMI,2x2W,2xUSB,600(cd/m2), 10pkt.7H,IP1X(FRONT),PION/POZIOM
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
PROLITE T2438MSC-B1 23.8-calowy, 10-punktowy monitor dotykowy PCAP Open Frame z technologią panelu IPS, szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi, powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców i metalową obudową Monitor ProLite TF2438MSC-B1 o rozdzielczości Full HD (1920x1080) z otwartą ramką i panelem IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia.
towar niedostępny
Opis
PROLITE T2438MSC-B1
23.8-calowy, 10-punktowy monitor dotykowy PCAP Open Frame z technologią panelu IPS, szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi, powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców i metalową obudową
Monitor ProLite TF2438MSC-B1 o rozdzielczości Full HD (1920x1080) z otwartą ramką i panelem IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła, a dodatkowo wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią jej potencjalnym rozwojem. Solidna metalowa obudowa i odporne na zarysowania szkło 7H z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców sprawiają, że monitor jest szczególnie dopasowany do integracji w wymagających środowiskach. Monitor spełnia również normę ochrony IPX1, dzięki czemu jest odporny na kapiącą na niego przez wodę.
Elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania, a zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie kable i przewody elektryczne, zapewniając schludne i wolne od kabli miejsce pracy. ProLite T2438MSC-B1 może być używany w orientacji poziomej, pionowej i skierowany do góry. Idealne rozwiązanie do interaktywnego oznakowania, sprzedaży detalicznej, punktów sprzedaży i interaktywnych prezentacji.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.0 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Wysokość | 366 mm |
| Szerokość | 561.5 mm |
| Głębokość | 239.5 mm |
| Waga | 8.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kablel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable |
| Pozostałe parametry | Punkty dotykowe: 10 (HID, wymaga kompatybilnego systemu operacyjnego) Dotyk wykonywany: stylusem, palcem, w rękawiczce Interfejs dotykowy: USB Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Li |
| Certyfikaty | TUV, CE, EAC, ErP, REACH, RoHS, UKCA, VCCI, WEEE |
| Pobór mocy | 22 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | T2438MSC-B1 |
| EAN | 4948570122905 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 24 cale T2438MSC-B1 IPS,FHD,DP,HDMI,2x2W,2xUSB,600(cd/m2), 10pkt.7H,IP1X(FRONT),PION/POZIOM |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











