IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROLITE T2452MSC-W1
23.8-calowy wielodotykowy monitor PCAP ze szkłem od krawędzi do krawędzi i powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców
Dzięki rozdzielczości Full HD (1920x1080) i dokładnej 10-punktowej technologii dotykowej Projective Capacitive, ProLite T2452MSC-W1 zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk. Wyposażony w technologię IPS LCD, oferuje wyjątkowe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, co czyni go idealnym wyborem dla szerokiej gamy aplikacji interaktywnych. Elastyczna podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania, a zintegrowany system zarządzania kablami ukrywa wszystkie kable i przewody elektryczne, zapewniając uporządkowane miejsce pracy. Ponadto, szkło od krawędzi do krawędzi i ultra cienka konstrukcja tworzą przyciągające wzrok wykończenie. ProLite T2452MSC-W1 to idealne rozwiązanie do interaktywnych oznakowań, sprzedaży detalicznej, punktów sprzedaży i interaktywnych prezentacji.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.274 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Wysokość | 385 mm |
| Szerokość | 567 mm |
| Głębokość | 253.5 mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Pozostałe parametry | Technologia dotykowa : pojemnościowa Punkty dotykowe: 10 Dokładność dotyku: +- 2mm Dotyk wykonywany: stylusem, palcem, w rękawiczce (lateks) Interfejs dotykowy: USB Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z |
| Certyfikaty | WEEE, UKCA, CE, EAC, ErP, REACH, RoHS, TUV |
| Pobór mocy | 18 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | T2452MSC-W1 |
| EAN | 4948570122066 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











