IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd, biały
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
ProLite T2452MSC-W1AG24-calowy monitor dotykowy z 10-punktową technologią dotykową DeepContrast PCAP+, technologią panelu IPS, konstrukcją ze szkła od krawędzi do krawędzi, powłoką odporną na odciski palców i powłoką antyodblaskowąCiesz się płynną i intuicyjną obsługą dzięki ProLite T2452MSC-W1AG, z 24" ekranem dotykowym Full HD, zaprojektowanemu z myślą o naturalnym i precyzyjnym dotyku. DeepContrast PCAP+ (Projective Capacitive) z 10-punktową technologię dotykową zapewnia natychmiastową reakcję, żywy kontrast i zmniejszone odbicia dzięki optycznemu połączeniu, a ponadto wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią i potencjalnym tworzeniem się kondensacji.
towar niedostępny
Opis
ProLite T2452MSC-W1AG
24-calowy monitor dotykowy z 10-punktową technologią dotykową DeepContrast PCAP+, technologią panelu IPS, konstrukcją ze szkła od krawędzi do krawędzi, powłoką odporną na odciski palców i powłoką antyodblaskową
Ciesz się płynną i intuicyjną obsługą dzięki ProLite T2452MSC-W1AG, z 24" ekranem dotykowym Full HD, zaprojektowanemu z myślą o naturalnym i precyzyjnym dotyku. DeepContrast PCAP+ (Projective Capacitive) z 10-punktową technologię dotykową zapewnia natychmiastową reakcję, żywy kontrast i zmniejszone odbicia dzięki optycznemu połączeniu, a ponadto wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią i potencjalnym tworzeniem się kondensacji. Powłoka przeciwodciskowa i przeciwodblaskowa sprawia, że ekran pozostaje czysty i czytelny, a panel IPS zapewnia bogate kolory i stałą jakość obrazu pod każdym kątem.
Zaprojektowana z myślą o komforcie i wydajności regulowana podstawa umożliwia ergonomiczne ustawienie, a zintegrowany system zarządzania kablami pozwala utrzymać porządek w miejscu pracy. Dzięki wbudowanemu audio i wszechstronnej łączności (HDMI, DisplayPort, hub USB 3.2) oferuje przejrzystą i elastyczną konfigurację. Eleganckie szkło od krawędzi do krawędzi i wyrafinowana biała konstrukcja sprawiają, że jest on zarówno stylowy, jak i funkcjonalny idealny do interaktywnych oznakowań, handlu detalicznego, punktów sprzedaży, hotelarstwa i przestrzeni kreatywnych.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Nie |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Wysokość | 385 mm |
| Szerokość | 567 mm |
| Głębokość | 253.5 mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB (1.5m), HDMI (1.5m) Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Śrubokręt Osłona na kable |
| Pozostałe parametry | Technologia dotykowa: DeepContrast-PCAP+ Punkty dotykowe: 10 (HID, wymaga kompatybilnego systemu operacyjnego) Dokładność dotyku: +- 2mm Dotyk wykonywany: rysik, palcem, w rękawiczce (lateks) Interfejs dotykowy: USB Obsługiwane systemy operacyjne: wszystk |
| Certyfikaty | REACH, WEEE, UKCA, RoHS, TUV, CE, cTUVus, EAC, ErP |
| Pobór mocy | 16 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | T2452MSC-W1AG |
| EAN | 4948570127207 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd, biały |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











