IIYAMA Monitor 27 cali G2741QSU-B1 IPS,QHD,144Hz,1ms,2xUSB Adaptive G-SYNC,HDMI,DP,350cd,
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER G2741QSU-B1 Zyskaj przewagę z monitorem G2741QSU-B1 Black Hawk z technologią panelu IPS i czasem reakcji 1 ms MPRT Doświadcz zachwycającej wydajności gamingowej z modelem G2741QSU-B1 o przekątnej ekranu 27 cali, z zachwycająco ostrą rozdzielczością QHD.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER G2741QSU-B1
Zyskaj przewagę z monitorem G2741QSU-B1 Black Hawk z technologią panelu IPS i czasem reakcji 1 ms MPRT
Doświadcz zachwycającej wydajności gamingowej z modelem G2741QSU-B1 o przekątnej ekranu 27 cali, z zachwycająco ostrą rozdzielczością QHD. Model ten jest wyposażony w technologię panelu IPS, zapewnia odświeżanie na poziomie 144 Hz i niezwykle szybki czas reakcji 1 ms MPRT - gwarantuje płynną, żywą i responsywną rozgrywkę. Technologia FreeSync eliminuje efekt rozrywania ekranu, co przekłada się na płynną akcję, podczas gdy funkcja Black Tuner poprawia widoczność w czarnych scenach.
Dostępny także ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2741HSU-B1 (1920x1080) i ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2741QSU-B1 (2560x1440)
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 335.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Wysokość | 433.5 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 349 mm |
| Waga | 4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.5m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | WEEE, VCCI-B, ErP, PSE, REACH, RoHS, TUV, UKCA, CE, EAC |
| Pobór mocy | 17 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | G2741QSU-B1 |
| EAN | 4948570126873 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali G2741QSU-B1 IPS,QHD,144Hz,1ms,2xUSB Adaptive G-SYNC,HDMI,DP,350cd, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











