IIYAMA Monitor 27 cali G2745QSU-B2,IPS,QHD,100Hz,1ms,2xUSB,300cd
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
G-MASTER G2745QSU-B2
Wyprzedź konkurencję dzięki G2745QSU z technologią panelu IPS i 1ms MPRT
Pozwól sobie na wyjątkową doskonałość w grach dzięki 27 G2745QSU. Ten monitor oferuje technologię paneli IPS, rozdzielczość WQHD (2560x1440), częstotliwość odświeżania 100 Hz i ultraszybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoją przygodę z grami na wyższy poziom dzięki funkcji Black Tuner, która zapewnia krystalicznie czystą widoczność nawet w najciemniejszych scenach.
Dostępny także ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2745QSU-B1 (2560x1440), ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2745HSU-B2 (1920x1080) i ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2745QSU-B2 (2560x1440).
1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
100Hz
Częstotliwość odświeżania 100 Hz przekłada się na lepszą płynność obrazu. Migotanie obrazu jest zredukowane, a zmęczenie oczu jest również mniej odczuwalne. Zwiększona częstotliwość oznacza również łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu zarówno w filmach, jak i grach, a nawet zmniejszone migotanie kursora myszy.
Technologia IPS
Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali G2745QSU-B2,IPS,QHD,100Hz,1ms,2xUSB,300cd |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











