IIYAMA Monitor 27 cali G2771HS-B1 0.4ms,Fast IPS,DP,2xHDMI,240Hz,350cd, Adaptive G-SYNC - 1920 x 1080 @48-240Hz DisplayPort Only
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER G2771HS-B1 Dołącz do ekipy profesjonalistów z modelem 27 cali G-Master Red Eagle, stworzonym z myślą o czystej prędkości - monitor zapewnia odświeżanie na poziomie 240 Hz. Zabójczo szybki panel IPS z odświeżaniem 240 Hz i czasem reakcji 0,4 ms.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER G2771HS-B1
Dołącz do ekipy profesjonalistów z modelem 27 cali G-Master Red Eagle, stworzonym z myślą o czystej prędkości - monitor zapewnia odświeżanie na poziomie 240 Hz.
Zabójczo szybki panel IPS z odświeżaniem 240 Hz i czasem reakcji 0,4 ms MPRT gwarantuje ultrapłynną rozgrywkę, doskonałą wyrazistość i żywe kolory. Dzięki zastosowaniu funkcji Black Tuner można zapewnić idealną widoczność w ciemnych scenach, więc już nigdy nie przegapisz momentu o krytycznym znaczeniu.
Dostępny także ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2771HSU-B1 (1920x1080) i ze stopą z regulacją wysokości: G-Master GB2771QSU-B1 (2560x1440)
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Czas reakcji MPRT | 0.4 ms |
| Wysokość | 444.5 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 192.5 mm |
| Waga z podstawą | 4.2 kg |
| Waga | 3.8 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Kabel DP (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | WEEE, REACH, RoHS, TUV, UKCA, VCCI, ErP, PSE, CE, EAC |
| Pobór mocy | 19 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | G2771HS-B1 |
| EAN | 4948570126491 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali G2771HS-B1 0.4ms,Fast IPS,DP,2xHDMI,240Hz,350cd, Adaptive G-SYNC - 1920 x 1080 @48-240Hz DisplayPort Only |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











