IIYAMA Monitor 27 cali GB2741HSU-B1 IPS,FHD,144Hz,1ms,2xUSB,350cd,HDMI,DP, HAS (150) PIVOT
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
G-MASTER GB2741HSU-B1 Zyskaj przewagę z monitorem GB2741HSU Black Hawk z technologią panelu IPS i czasem reakcji 1 ms MPRT Doświadcz doskonałości gamingowej z monitorem 27 cali GB2741HSU.
towar niedostępny
Opis
G-MASTER GB2741HSU-B1
Zyskaj przewagę z monitorem GB2741HSU Black Hawk z technologią panelu IPS i czasem reakcji 1 ms MPRT
Doświadcz doskonałości gamingowej z monitorem 27 cali GB2741HSU. Monitor jest wyposażony w najnowszą technologię panelu IPS - zapewnia odświeżanie na poziomie 144 Hz i niebywale szybki czas reakcji 1 ms MPRT. Przenieś swoje przygody gamingowe na wyższy poziom, korzystając z technologii FreeSync i funkcji Black Tuner, które zapewniają krystaliczną widoczność nawet w najciemniejszych scenach. Ponadto monitor jest wyposażony w podstawkę z regulacją wysokości (15 cm).
Dostępny także ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2741HSU-B1 (1920x1080) i ze stopą bez regulacji wysokości: G-Master G2741QSU-B1 (2560x1440)
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Wysokość | 402 mm |
| Wysokość (maks.) | 552 mm |
| Szerokość | 611.5 mm |
| Głębokość | 390.5 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.5m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | VCCI-B, UKCA, CE, EAC, ErP, PSE, REACH, RoHS, TUV, WEEE |
| Pobór mocy | 16 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Kod dostawcy | GB2741HSU-B1 |
| EAN | 4948570126347 |
| Pełna nazwa | IIYAMA Monitor 27 cali GB2741HSU-B1 IPS,FHD,144Hz,1ms,2xUSB,350cd,HDMI,DP, HAS (150) PIVOT |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











